Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Szerintetek hogyan lehetne...

Szerintetek hogyan lehetne javitani a kormányzáson és az ország helyzetén?

Figyelt kérdés

Eddig sosem a Fideszre szavaztam, de mindig csak "ez nem annyira rossz" elven választottam, legutóbb a Jobbikot. Főleg azt nézem, hogy melyik párt tagjai tünnek értelmesnek, normálisnak, megbizhatónak.

Ezek a felsoroltak egyikét se látom Orbánban szóval szerintem legalább neki le kellene mondania a min.elnöksegről.

Az biztos, hogy amit a parlamentben csinált az szerintem felháborító és ha ott lennék én páros lábbal dobnám ki onnan, mert ha felelősségre vonják, akkor csak arról beszél hogy melyik párt tagja kérdezi. Nem kell időt pazaroljon xarkeverésre.


De ez csak az én véleményem.



2021. máj. 25. 20:38
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Mit szeretnél kérdezni?
2021. máj. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nézd meg Toroczkai László Youtube csatornáját és a Mi Hazánk programját. Egészen más, mint a Fideszé vagy az Összefogásé. Szerintem ők az egyetlen értelmes párt. Ha az emberek megfelelő felhatalmazást adnának nekik 22-ben, akkor lehetne javítani az ország helyzetén.
2021. máj. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!