Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Érdemes vagy nem érdemes a...

Érdemes vagy nem érdemes a Kétfarkú Kutyapártra szavazni?

Figyelt kérdés
Nem csak egy igen/nemet, hanem indoklást is szeretnék.
2010. aug. 24. 23:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
Igen. De nálunk Kékfarkú Kutyapártnak híjják.
2010. aug. 24. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
97%

Szia!


A kétfarkú kutyapárt szerintem olyan, mint az izlandi viccpárt. Azoknak van, akik egyik normális pártot sem tartják alkalmasnak az önkorményzatok vezetésére, elegük van mindenkiből és röhögni akarnak inkább egy jót. Ha megnézed egy rendes programpontjuk sincs, csak baromságok.

2010. aug. 25. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
70%
Mivel egyetlen olyan párt sincs,akire érdemes szavazni, azért erre szavazok. Úgy is esélytelen,de megtettem az állampolgári kötelességem.
2010. aug. 25. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ne viccelj: örökélet és ingyen sör! Hogyne lenne érdemes?? Én rájuk fogok :P
2010. aug. 25. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem nem, mert vicc az egész! az pedig, h mindegyik párt vicc azért erős túlzás!
2010. aug. 25. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Szerintem a Kétfarkú Kutyapárt igenis komoly dolog. Végre megmutathatjuk, hogy nem az van, hogy minket nem érdekel a sorsunk, és el lehet beszélni a fejünk felett, hanem az, hogy meg van a véleményünk az összes többiről. Meg hogy egyforma mértékben lehet a programokat is komolyan venni. És igen, röhögünk is egy jót...de mikor én tegnap olvastam, és röhögtem, rájöttem, hogy nem az abszurdnak ható konkrétumok miatt röhögünk csupán (pl. IV. Béla energianyelő a Gellérthegyre, ami majd az űrből hozza az energiát), hanem egyszerűen röhögünk egy boldog, ideális élet illúzióján, és ez elgondolkodtatott. Nem szeretnék olyan emberek között élni, akiket arra a gondolatra, hogy "tényleg boldog leszek" elfog a röhöghetnék.

Egyébként én is rájuk fogok szavazni, és a húgom, aki most els választó, szintén szeretne, de ahogy mondta: "ha rögtön az első szavazatomat elviccelem, anyuék nem fognak komolyan venni". Erre én mondtam neki, hogy titkosak a választások. :)

2010. aug. 25. 10:46
 7/12 A kérdező kommentje:
*megvan a véleményünk....tudom, hogy egybe kell írni, valahogy véletlenül mindig külön sikerül, és bánt is nagyon.
2010. aug. 25. 10:47
 8/12 anonim ***** válasza:

"égre megmutathatjuk, hogy nem az van, hogy minket nem érdekel a sorsunk, és el lehet beszélni a fejünk felett, hanem az, hogy meg van a véleményünk az összes többiről. "

ezzel pont azt mutatod meg h nem érdekel, mert ők visszalépnek ha netalán "nyernek" ! :D

Amugy van Háromfarkú Kutya Párt is! :D

ennyit Magyarországról! -.-

2010. aug. 26. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
De, egyébként érdekel. Az a véleményem, hogy az egész parlamentarista bohóckodás, maga a rendszer annyit tesz, mint tenni a fejünkre. Meg a kapitalizmust se nagyon szeretem (a kettő szorosan összefügg). Természetesen a rendszert a rendszeren belül nem tudom ledönteni, de meg tudom mutatni, mit gondolok róla. Amikor Izlandon nyert a Legjobb Párt, a politológusok vajon miért mondták a tv-ben, hogy ők azt remélik, az emberek inkább egy rendes jelöltre szavaznak, mikor ők nem szoktak állásfoglalást tenni, a dolguk csak az "elemzés"? Talán azért, mert a Legjobb Pártot rossz viccnek tartani "hivatalos, független" állásponttá vált. Ennek csak az lehet az oka, hogy a Legjobb Párt magába a rendszerbe nem illett bele (hogy a választási győzelem hatására mi lett belőle, az most nem ide tartozik).
2010. aug. 26. 12:31
 10/12 Suhanc72 ***** válasza:
58%
Szóval az a helyzet, hogy még nagyon régen a vas és acél országa lettünk. Mezőgazdaság likvidálva. Sajnos nem vált be a terv: se Ikarus, se Rába, se Taurus... Se magyar dinnye, se magyar krumpli. Meg kellett verekednünk a "TOKAJI" jelzőért, kis híján elvesztettük a libamáj export- de még a termelési- jogot is. Van viszont teszkónk, osanunk, lídlünk, aldink. Vannak adókedvezményezett külföldi befektetőink (magyarból ugyanilyen éppen még mutatóba sincs) és kb. 15 pártnyi seggnyaló (francia, holland, amerikai, izraeli, stb,stb...seggeket nyaló), jellemtelen, korrupt politikusunk. Miért pont NE a kétfarkúakra szavazzunk?
2010. aug. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!