Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Jakab Péter mint miniszterelnö...

Nagy000 kérdése:

Jakab Péter mint miniszterelnök alkalmas lenne az ország élére?

Figyelt kérdés

Nem vagyok Fidesz párti az elején leszögezném

De nekem olyan ez a jobbik (ha még nevezhető annak).

Mint erdőtűzhöz, a vizipisztoly

Van egy Jakab, aki minden beszédét egy kicsit túl tolja

Amivel egyébként nincsen baj csak folyamatosan azt mondja fizessenek a tolvajok

De konkrét tervet nem mondanak legalábbis én nem látok hogy mit akarnak mi a terv ha ők az ország élére kerülnek.

Egyeltalán tisztában vannak vele, ha sikerül akkor minimum 4 évig egy országot kéne irányítani?

Kicsit félek ettől a jobbiktól.

Főleg úgy hogy összefogtak jó pár "gagyi" pártal

Mindenesetre én azt mondom meg lehet próbálni 2022-ben a kormányváltást

Ti hogy gondoljátok?

Szebb jövőt!!



2021. jún. 7. 16:20
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
*miért
2021. jún. 7. 19:15
 12/15 anonim ***** válasza:
0%
Fideszes kutyaktol es csicska, nyomorult fidesz fanoktol barmi jobb. Az osszes vagy buta, cigany es oreg akk belenyugodott a sorsaba. Jakab se tenne csodat, mar szetloptak mindent, de abban biztos vagyok hogy ki kell probalni valami ujat. Ettol rosszabb nem lesz, igy is mindenki honaprol honapra el aki becsuletesen dolgozik. Aki lop es csal annak meg hawaii van. Fiatalok sehova nem jutnak, itt felenk a legtobb 25 es 30 kozti fiatal otthon el es nem azert mert nem dolgoznak, hanem dolgoznak a semmiert kb., ilyen netto 200-250e forintokert, diplomaval vsgy anelkul.
2021. jún. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
25%
Teljes mértékben. Színt hozna a stílusa a társadalomba is - ezt pozitív értelemben írom.
2021. jún. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Alex Fly ***** válasza:
25%
Alkalmas volna. A jelenleginél mindenképpen alkalmasabb - habár szerintem nem feltétlenül a miniszterelnöki pozíció lenne számára a legalkalmasabb munka, de az biztos, hogy sokkal lelkiismeretesebben végezné, mint ami megszokhattunk...
2021. jún. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Elég megnézni az interjúkat vele és összevetni a parlamenti viselkedéssel.Intelligens,de az elvakult átlagember szimpátiáját csakis ezzel a pimasz stílussal szerezheti meg.Az viszont kész tény,hogy sok igazságra rávilágít,és ismét csak bebizonyosodik,hogy mekkora káosz van a kormányzásban.Kap közel 10 millió büntetést,mert ficsúrnak nevezi őket,de a tolvaj kifejezés az rendben van. A tetejébe pedig a Fidesz szinte nem is cáfol semmit abból,amit az ellenzék állít róluk.

Nem lehet tudni,milyen lenne az ellenzék,de az mindössze egy vicc,amit a jelenlegi kormány csinál.

2021. jún. 10. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!