Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Az ellenzéki miniszterelnökjel...

Az ellenzéki miniszterelnökjelöltek közül melyik az, amelyik a legalkalmasabb lesz arra, hogy más országok külföldi vezetőivel érdemben tárgyaljon?

Figyelt kérdés
Nyilván elsősorban a külögyminiszter feladata ez, de a miniszterelnök is rengeteg megállapodást köt más országok vezetőivel, fontos a diplomáciai jelenlét. Így érdemes belegondolni, hogy ki az, akit el tudunk képzelni, ahogy más országok vezetőivel tárgyal.

2021. jún. 8. 17:27
A kérdező szavazást indított:
Dobrev Klára
Fekete-Győr András
Márki-Zay Péter
Karácsony Gergely
Jakab Péter
Pálinkás József
Egyéb párt jelöltje
19 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem Dobrev Klára, hiszen EP képviselő és bizonyára sok ország politikusaival beszélgetett.
2021. jún. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
Dobrev Klára, csak az a baj, hogy miniszterelnöknek nem alkalmas!
2021. jún. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, én Jakab Pétert vagy Fekete-Győr Andrást még magyarul se tudom elképzelni, ahogy érdemben tárgyalnak valakivel. Karácsony Gergely még úgy ahogy főpolgármesternek elmegy, de a miniszterelnökség már túl meredek terep neki. A többiknek meg nincs esélye, így Dobrev Klára az egyetlen aki marad, én őt tartom a legalkalmasabbnak.
2021. jún. 8. 17:46
 4/12 anonim ***** válasza:
67%

"A többiknek meg nincs esélye, így Dobrev Klára az egyetlen aki marad, én őt tartom a legalkalmasabbnak."


Oké, Klárika!

Menj most már csinálj valami uzsonnát Ferinek!

2021. jún. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
50%
Orban Viktor mint idaig is! :)
2021. jún. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Lehet ezen viccelődni, meg Gyurcsányozni, lehet őt szeretni,nem szeretni, de attól még Dobrev Klára a legalkalmasabb a jelöltek közül. Az egyetlen akire rá merném bízni az országot. A többiek 1 éven belül megbuknának, mint Szlovákiában az "egyszerű ember" Igor Matovič.
2021. jún. 8. 17:53
 7/12 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem Dobrev Klára, hiszen EP képviselő és folyamatosan tárgyal az EU képviselőkkel és más országok képviselőivel is EU-s projektek megvalósításáról és egyéb ügyekről. Van rutinja és van tudása is ahhoz hogy tárgyalásokat folytasson eredményesen.
2021. jún. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Orban Viktor a magyar kiraly!
2021. jún. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Elvileg Márki-Zay elég képzett, de meghallgatnám a hódmezővásárhelyieket.

És ez azért durva, minta újraéledne a 3/3:

[link]

2021. jún. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Az ellenzek egy selejt ... hiaba probaltok mazsolazni kozulluk ... mind bena nyomorek!
2021. jún. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!