Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Nem értem, hogy tudták megvála...

Nem értem, hogy tudták megválasztani a Budapestiek ezt a Karácsony Gergelyt ?

Figyelt kérdés

2021. jún. 11. 19:12
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
40%
Azt én sem értem. De nehogy az ország is megválassza jövőre, az lenne az igazi katasztrófa.
2021. jún. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
74%
Ha Tarlóson múlt volna, már elvertek volna 2000 milliárdot olimpiára. Karácsony bármennyit szerencsétlenkedhet, soha nem fog ekkora hiányt okozni.
2021. jún. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
69%

Tarlós volt a másik lehetőség...

SZERINTED?

2021. jún. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
31%
Az emberi hülyeség határtalan. Tarlós se volt jó, de egész hivatali ideje alatt nem ártott annyit, mint Karigeri a megválasztása óta.
2021. jún. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
80%
Pedig nagyon egyszerű, az embereknek többségének Budapesten annyira elege van a kormányból, hogy bárkit megválasztanak, még egy világ lúzerét is. Ez egy hibás érzelmi alapú döntés a részükről, de megértem őket(sok esetben ők maguk is belátják és tudják, hogy mekkora balfék a polgármester, de már elegük van, így nem a kompetenciát nézik, ha ez országos szintre is kitolódik akkor ugyanilyen alapon miniszterelnöknek is megválaszthatják. Aminek én speciel nem fogok örülni, de budapestiként legalább annyi előnye lesz, hogy végre nem ez a balfék lesz a főpolgármester.
2021. jún. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
83%
4. na, ha olyan sokat ártott, akkor biztosan tudod sorolni azoknak, akik nem tudják. Tedd már meg, hogy a sokból néhányat felsorolsz (tudom, a biciklisáv volt a legnagyobb katasztrófa, úgyhogy ezen kívül).
2021. jún. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
16%
A 6-os válaszoló a másik véglet, aki szerint nem lehetne napestig sorolni Karácsony hibáit.
2021. jún. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
57%
7. Ezt honnan szeded? Én azt írtam, hogy várom a hibák listáját.
2021. jún. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
41%

Sorolom, de akkor remélem elismered, hogy halvány lila gőzöd sincs Karácsony tevékenységéről.


- Alkalmatlan vezetők kinevezés politikai alapon (pl. Draskovics)

- Lánchíd túlárazott felújítása

- Szilas-patak erdő kivágása

- Elkúrt reklámtender

- Kamucégtől való buszbérlés

- Többszörösen elkúrt csepeli gerincút pályázat


Soroljam még?

2021. jún. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
64%
Próbáltam azokra szorítkozni, amiket nem foghatsz a járványra, meg nem foghatod más személyre.
2021. jún. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!