Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Miért ragaszkodik szinte...

Miért ragaszkodik szinte minden párt olyan emberekhez, akik már többször lejáratták magukat, vagy legalábbis minden egyéni választást elveszítettek?

Figyelt kérdés
Ez gyakorlatilag minden pártról elmondható, ezért nem írok neveket.

#személyzeti politika
2021. jún. 12. 14:04
 1/4 anonim ***** válasza:
67%
Pedig ha irnál neveket akkor lehetne megérteni a kérdésed lényegét. Igy nagy általánositással eléggé értelmetlen, söt igazságtalan is.
2021. jún. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 molnarmarcell21 ***** válasza:
81%
A hűség a legfontosabb, nem a teljesítmény. Ezért van teleültetve minden pozíció komolyan vehető szakemberek helyett pártkáderekkel.
2021. jún. 12. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is elég szomorúnak tartom, hogy a legutóbbi "nagyobb" magyarországi választáson már megint Orbán-csapat első helyezett, Fletó-csapat második helyezett lett. 15 éve már nincs más a menünk csak ez a két bohóc, a többi induló vagy karakter hamar kivégzésre kerül, sokszor nem is kell "a Fidesz" ehhez, van hogy a szocik maguk tüntetik el az új jelöltet. Kíváncsi leszek, Karigeri meddig maradhat. Sajnos eléggé demagóg, szóval lehet őt meghagyják, mert a népnek tetszik majd ez a kommunista éra kezdeti éveit megidéző agitáló-retorika.
2021. jún. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
#1 Azért nem írtam neveket, mert nem akartam, hogy egy-két emberrel foglalkozzunk. Kifejezetten az elvről van szó.
2021. jún. 12. 22:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!