Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Miért szavaznál az Ellenzéki...

Miért szavaznál az Ellenzéki összefogásra igazából?

Figyelt kérdés
Itt persze azoknak kell ezt eldönteni akik arra szavaznak, csupán jó pár helyen láttam ezt az opciót is, és érdekelne.

2021. jún. 26. 14:46
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
10es, igen, mert az egyetlen indokuk hogy "mert a Zorbán lop". Bizonyítani egy se tudja, de isti bizti így van!
2021. júl. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
27%

[link]

Ajánlom figyelmetekbe ezt a dokumentumfilmet.

2021. júl. 1. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
#12-es ahogy elnézem az elejét ez valami EU-s picsogás, hogy nem bólint rá minden felvetésükre mint egy bólogatós kiskutya. Én például a mostani Európai elvekből nem kérek. Tudom lerágott csont, de se a migrikből hisz látjuk, hogy mennyi galibát okozott már más európai országokban, se az LMBTQ propagandából se a BLM propagandából nem kérek. Én konzervatív vagyok, és Mo nagy része is az, és ők sem kérnek ezekből. Nem mondom, hogy nincs hibája Orbánnak, a Fidesznek a kormánynak, de egy bólogató kutya párt se lenne jobb Mo-nak, mert ha egy ballib kormány lép a porondra, hidd el ők kiscsicskásai lesznek az Eu-nak a lopás meg ugyanúgy fog zajlani, csak seggnyalással vegyítve. Holnap végignézem a teljes videót, de ez is olyan Eus propaganda, meg sírodgálás, hogy valaki nem kér a nem megfogalmazott "jogállamiságukból" gondolom ez lesz benne már az elejét tekintve a dolognak.
2021. júl. 2. 00:38
 14/19 anonim ***** válasza:
81%

Akinek józan esze van, az nem szavaz balra.

Nézze meg, mi van Nyugaton. Arra számíthatna, és még rosszabbra.

2021. júl. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
0%
Én konkrétan mindennel egyetértek amit a Jakab Péter mond! Semmivel se értek egyet amit az Orbán. Azért.
2021. júl. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
#15 Szóval konkrétan semmivel amit Orbán vagy a kormány állít ki? Akkor a pedokat is támogatod, vagy a 25 év alattiaknak nem akarsz adómentességet, vagy koronavírusba is akartad fizetni a hitelt, vagy fizetni a parkolásért? Ha ez így van, akkor szimplán mazochista vagy. Jakab Péter egy jó személyiség lenne, de akkorákat szarik a saját szájába, hogy az hihetetlen. 2017-ben azt írta a jobbik sose lépne koalícióra a baloldallal, hát na látod. Nácipártba zsidóként kissé vicces szintén. Miatt a valamelyik napi ordibálása egy melóssal, mert a veréb megállt egy építkezési területen forgatni az út közepére. Ennyit Jakabról egy szavahihetetlen bohóc.
2021. júl. 2. 19:30
 17/19 anonim ***** válasza:
32%
De most minek teszed ki ezt a kérdést ha megtámadod a válaszolókat rá? Úgysem fogod senki véleményét megváltoztatni! Nem kell a te hited igazát bizonygatni. Vagy elolvasod a válaszokat és regisztrálod magadnak vagy ne kérdezz itt. Mert ez így olyan mintha nem is lennél kiváncsi más véleményére és csak a saját igazadat akarod erőltetni…
2021. júl. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Én tényeket közlök, és ha erre van egy másik állítása meghallgatom, és ha cáfolni tudom cáfolom, ha nem akkor egyetértek vele. Ezt hívják vitának. Szimplán sokan nem látnak a dolgok mögé, csak Jakab mond 1-2 szép meg jó szót, és egyből elkönyvelik isteni politikusnak. Sok ilyen ismerősöm van, aki ellenzéki volt, hogy kiderült 1-2 dolog például Jakabról, és már is bizonytalanabb volt. Mindenki nézőpontját meg lehet változtatni.
2021. júl. 2. 19:39
 19/19 anonim ***** válasza:
64%
Én semmiért. Abszolút nem tudok azonosulni velük, ráadásul köztük vannak azok is akik már egyszer csődközelbe juttatták az országot a "szakértésükkel".
2021. júl. 2. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!