Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Jellemzően a fideszesek...

Jellemzően a fideszesek melyik rétege tölti ki a Nemzeti Konzultációkat? Én senkit nem ismerek.

Figyelt kérdés
A műveltebb fideszes ismerőseim nem szokták, inkább megalázónak, egy kínos dolognak tartják az egészet. Az elmaradottabb fideszes ismerőseim szintén nem, ők meg nem fordítanának ilyesmire időt, fáradságot.
2021. júl. 8. 08:47
 1/9 anonim ***** válasza:
70%
Akik ráérnek, akik komolyan veszik, és akik azt hiszik, számít a szavuk.
2021. júl. 8. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
37%
Akiket nem ismersz. Amúgy szerintem nem csak fideszesek töltik ki.
2021. júl. 8. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
74%
2: egy nem fideszes miért töltené ki, amikor ordasan elfogultak a kérdésfeltevések?
2021. júl. 8. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
66%

Én sem találkoztam olyan emberrel aki aztmondtavolna hogy ő kitöltötte és visszaküldte. Szerintem ezek a fideszesek szégyelik ezt a kamu kérdőívet és ezért nem merik felválalni hogy ők kitöltik.

Mondjuk van is mit szégyellni, Ez az egész egy hatalmas parasztvakítás, semmi értelme orbán ezzel kapcsolatban azt mond amit akar és mindig az az eredmény hogy minden rendben van.

2021. júl. 8. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hülye kérdés, no comment!!
2021. júl. 8. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Vicces de nincs ilyen reteg? Kamu adatokkal szolgal az allampart? 😁
2021. júl. 8. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Lehet, kiküldték ezeket a papírokat Erdélybe is... Ott talán nagyobb a lelkesedés.
2021. júl. 8. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
28%
Minden igaz magyar aki a nemzethez tartozik annak kutya kötelessége kitöltenie é visszaküldenie!
2021. júl. 9. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ennek nem is az a lényege hogy visszaküldjék. Én most elolvastam a kérdéseket és ezek nem is kédések igazából, hanem propaganda az egész és ha már csak elolvassák pár millióan akkor is néhány embernek befolyásolják a gondolkodását.


PL:

"Vannak, akik azt mondják, Magyarország megerősítéséhez fontos lenne, hogy arra törekedjünk, Európában Magyarországon legyenek a legkisebbek a munkát terhelő adók. Mások szerint erre nincs szükség, vissza kell térni a Gyurcsány-korszak politikájához, és emelni kellene a munkát terhelő adókat"


Tehát ez mi igazából? Aki szerint ez az egész rendben van... Áhh

2021. júl. 10. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!