Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Több országban is szigorítanak...

Több országban is szigorítanak a járványügyi intézkedéseken - nálunk is ez várható?

Figyelt kérdés
[link]
2021. júl. 13. 09:15
 1/8 anonim ***** válasza:
54%
Persze!Nem fog olyan sokáig tartani a kimenő🤭Jönnek sorban a mutánsok és lehet rettegni erősen👀Aki még beveszi mondjuk
2021. júl. 13. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

"Aki még beveszi mondjuk"


Teljesen mindegy ki veszi be, én sose vettem be, egy büdös kamu az egész az volt tavaly is, idén is-na de a lezárás NEKEM nagyon kapóra jön, bocsesz én egy nyelvvizsga nélkül kiadott diplomát köszönhetek neki!

2021. júl. 13. 09:20
 3/8 anonim ***** válasza:
70%

A lezárás egy zsarolás és azért van hogy boldog-boldogtalan szaladjon hogy nehogy rajtuk maradjon a rengeteg legyártott remek oltóanyag😄

VAERS-et érdemes megnézegetni mert ott nem a levegőbe beszéd megy

2021. júl. 13. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem igen. Ha megnézzük a járvány adatokat, már most emelkedik az esetszám. Tegnap azt hiszem százon felül volt. Lesznek még korlátozások.

A baj az, hogy még sok beoltott kellene, de a vakcinák felől is elég érdekes dolgokat hallani.

Nem alakít ki védelmet, szívizom gyulladást okoz stb...

2021. júl. 13. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
39%

[link]


Azt hiszem ez válasz a kérdésedre.

2021. júl. 13. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
66%
Mese habbal
2021. júl. 13. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
2021. júl. 13. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
31%
Nem szigorítanak sehol.
2021. júl. 13. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!