Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Mit tippeltek, ki nyeri majd...

Mit tippeltek, ki nyeri majd a választásokat?

Figyelt kérdés

2021. júl. 26. 00:00
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
41%
Az ellenzék fog nyerni, különben óriási katasztrófa lesz az ország jövőjét tekintve. Számomra sokkal normálisabbnak tűnnek. Biztos ők sem lesznek tökéletesek, de ennél ami most van csak jobb lehet. Oktatás, egészségügy romokban. Abból a sok milliárdból amit a gyűlöletkeltő plakátokra, meg konzultációra költöttek jópár rossz állapotban lévő kórházat fel lehetett volna újítani, de ők csak az önös érdekeiket nézik. A tűzijátékra szánt pénzt is el lehetne költeni sokkal értelmesebb dolgokra...
2021. aug. 4. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
100%
Orbán úgy retteg, hogy elveszti a hatalmát, hogy az összes pénzt a talpnyalóira költi, úgyhogy remélem az ellenzék.
2021. aug. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
100%
Bizonytalan vagyok a végeredményben,de a 2/3-nak vége. Ha tökéletes,és valódi összefogás lenne(ami már nem úgy néz ki)akár nyerhetne az ellenzék is. Emlékeztetőül:2018-ban 49%-kal nyert a fidesz(2/3?) az össz. ellenzék 51%-al csúfosan bukott. Elméletileg most nyerhetne az ellenzék,de ilyen hozzáálással csak a 2/3 dől meg. Szerintem.
2021. aug. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat. Érdekelne még egy dolog. Nem szomorít el titeket, mikor magyar emberek szidják egymást a más politikai nézetük miatt? Engem annyira nem vonz ez az egész, nálam nagyobb "kutyák" osztják a lapokat, csak számomra elszomorító, hogy a 21. században valami ennyire képes kihozni az embert a sodrából és egymás ellen uszítani.


(Nyilván más nemzet lakosai is szidják egymást, de én most kifejezetten a magyarra gondolok, hiszen itt élek, töltöm napjaimat.)

2021. aug. 4. 21:07
 25/33 A kérdező kommentje:
Kétszer szerepel az elszomorít, nem figyeltem, így szóismétlést követtem el. Remélem nem okoz(ott) problémát.
2021. aug. 4. 21:08
 26/33 anonim ***** válasza:
100%
Dehogynem szomorít el!Félretennék a politikusok a becsvágyaikat,hataloméhségüket,az emberek egymás ellen hergelését,sokkal jobb országban élhetnénk.Azt az energiát,pénzt a haza javára fordíthatnák,és valódi poltikamentes szakmai alapon döntenének.
2021. aug. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:

Ez csak érdekesség, hogy nézzük meg a vezetők youtube feliratkozóit:

GYF: 28.300

TL: 83.900

VG: 48.100

OV: 48.000 (a Magyarország Kormánya csatornán)


Magasan Toró vezet.

2021. aug. 9. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
73%
A nyuggerek nem néznek youtubot tehát nem pontos.
2021. aug. 9. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:

[link]

27% MHM!!!

2021. aug. 9. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
0%
Egyépként kell a ráknak a mi hazánk , bízzák a fideszre oszt csá.
2021. aug. 9. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!