Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Az LMBTQ miért akarja, hogy...

Az LMBTQ miért akarja, hogy az egész országnak rossz legyen?

Figyelt kérdés

Értem a kínt a pedofiltörvény miatt, de az helyzet, hogy ha helyreállítási pénzeket megvonnak, azzal mindannyiunkat büntetnek, beleértve saját magukat.

Nem ők az elsők persze ebben, általában a baloldal ujjong nagyon, amikor szankcionál az Unió. Persze előbb-utóbb meg fogjuk kapni, amint lecseng a balhé, a törvény meg szépen marad, de mégis mi a szándék ilyenkor emögött? Tényleg örülnek, hogy a teljes ország emiatt szív? Ha csak néhány homofób van, akkor miért jó nekik, ha mindenkit büntetnek? A saját jogsérelmük a nagy többség érdeke felett?



2021. aug. 19. 21:31
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
82%

Miért akar belerúgni kedves kérdező mindenkibe a kormány?


Hol a civileket cseszteti, akik szintén nem kapják meg a pénzt, mert Orbán akarja elosztani azt a pénzt is, álcivilek számára.


Akkor nekem szociológus hallgatóként lehetett volna esélyem, még 2015-ben a debreceni menekült táborban dolgoznom, de azt is bezáratták, mert hát akkor a menekültek volt a téma.


Utána bejött a transz, majd az LMBTQI emberek élete, érdekes módon már mindenki kezdte elfogadni őket, de a Fideszben felmérhették a politológusok, hogy ha most ő beléjük rúgunk bele, akkor azzal megerősíthetjük a táborunkat, mármint egy új ellenségképpel.



Iványi Gábor ellen irányuló támadásokat meg végképp nem értem, ha a kormány egy pofon egyszerű dolgot nem tud megoldani, mint a roma kérdést, vagy a hajléktalanok ügye, akkor miért kell csesztetni a MET-et?

2021. aug. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:

#1 maradjunk annyiban, hogy a melegnek soha nem elég semmilyen elfogadás. Először semmit nem akartak, csak hivatalos formát a párkapcsolatuknak, megkapták. Most már házasság kell meg gyerek, meg transzneműek, meg a 200-ik féle szexuális orentáció, gender.

Ezeknek a mozgalmaknak nincs vége, ameddig megálljt nem parancsolnak neki.

Azt persze aláírom, hogy ez attól még kampányfogás is egyben. De attól még a probléma valós.

2021. aug. 19. 21:41
 3/30 anonim ***** válasza:
77%

szerintem alapvető távedésben vagy.

1.a magyar állampolgárokhoz az eu s pénz eddig sem jutott el, mert organizálta az egészet a fidesz.

ezt unta meg az eu és ez a homofób történet remek szitu és alap volt nekik arra, hogy le tudják állítani a fidesz pénzelését.

és mivel a magyarság eddig sem látott semmit se az eu pénzekből, így csak a fidesz szív ezzel.

mert most nem kapnak külön pénzt a 22es kampányra-ami elvileg covid helyreállítási alap kellene legyen- és az ellopott tartalékaikból kell fizetniük az egész sok milliárdos hazug kampányukat.


am meg eleve ne legyenek ábrándjaid.

amíg nem áll vissza a jogállam, addig szerintem nem fog jönni az eu ból egy fillér sem már.

2021. aug. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:

Már hogyne jutott volna el az EU-s pénz az állampolgárokhoz? Persze, jutott belőle Lölőnek meg a fideszes válallkozói körnek is bőven, de ha azt hiszed hogy az a 400 milliárd Ft a teljes nemzeti összvagyon, akkor ritka hülye vagy.

Gazdasági fejlesztések dögivel voltak, munkahelyek teremtek, a fizetések nőttek és nőnek.

Az meg elég jól kiderül a szövegedből, hogy te komolyan elhiszed, hogy amit az EU ide pénzt ad, az valami ajándék a szánalmas magyaroknak. AKkor mondok neked egy nagy igazságot: a világban semmi nincs igyen. Az EU egy gazdasági szövetség, és azért tolják ide a pénzt, hogy olcsó összeszerelőüzem legyünk a német gazdaság számára. Nincs ingyenebéd.

Ezért fogjuk megkapni azt a pénzt, amint lecseng ez a gyerekes balhéa melegjogok körül, amit viszont ők soha nem fognak megkapni.

Ébredj fel az álomvilágból.

2021. aug. 19. 21:54
 5/30 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem nem akar 200. orientációt, de szerintem a napok óta te teszel ki hasonló provokatív jellegű kérdéseket az oldalon.


Gondolom te a szüfrazsett mozgalom ellen is tiltakoztál volna, meg az afróamerikai polgárjogi mozgalma ellen. Apropó bele menjünk egy kis kulturális antropológiai kitekintésben, hogy milyen kulturában is ismerték el a harmadik vagy akár öt nemet, igen Észak-Amerikai indiánok 5 fejte nemet ismertem el, aztán jöttek az európai gyarmatosítók és rájuk erőszakolták ezt, vannak olyan törzsek ahol szintén elfogadják a homoszexualitást.


Amúgy feltűnt, hogy eddig is az volt az eljárás transzneműek esetén, például nemátalakító műtéteket már 60-as évektől végeztek, de Németországban már az 1920-as években is. Magyarországon mielőtt a transzok jogi nemváltását ellehetetlenítették akkor nagyjából az volt az eljárás, hogy egy klinikai szakpszcichológus és pszichiáternél kellett jelentkezned, hogy te így érzed magad, kb 1 évbe telt és megkaptad az urológiai vagy nőgyógyászati szakvéleményt, aztán műtét és utána papíron módósították a neved és nemet. Ezek az emberek legkevésbé se arra vágynak, hogy neked vagy a 8. általánost végzett BKV jegyellenőrnek magyarázzák el, hogy miért néz ki nőként, miközben még a régi dokumentumában férfiként szerepel...


Nézzük az emberszabású majmokat? Bonobóknál a törpecsimpánzoknál gyakori a biszexuális üzekedés a nöstények között, akik egyébként ugyanúgy egész évben képesek a párzásra mint a mi nőink és békésebb úton oldják meg a konfliktusaikat.

A közönséges csimpánzok viszont agresszívek és nem nők dominálta társadalomban élnek, így gyakran előfordul, hogy megölik a másik csapatba tartozó csimpánzt.



Tovább megyek Indiában és Pakisztánban is létezik harmadik nem.


Én melegként a harmadik nemet kifejezetten olyan esetben engedném meg:


Ha valaki bizonyíthatóan két fajta nemmel jött a világra, és mivel még a hormonálisan nem indult be csecsemőként így nem vetném alá normalizáló műtétnek, vagyis ha két féle nemi szerv közül, férfiasabb szerveit hagyom meg, de aztán kamaszként továbbra is menstruál meg jó nagy melle nő, akkor azzal nagyobb gondot okozok nála, hogy belemegyek az orvos által javasolt dologba. Ez egy interszex haverom mesélte.

2021. aug. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
5 - nem tudom hogy jön most ide a transzneműek történelme meg a többi marhaság, amiről írsz, mert nem ez volt a kérdés. De látom rápörögtél az lmbtq vonalra, aztán már godnolom magától ömlik a propagandaszöveg.
2021. aug. 19. 21:58
 7/30 anonim ***** válasza:
100%

Nézd szeretek olvasni történelmet, ezen belül is egyéni sorsokat... Vay Sándorról hallottál? Ő is transznemű volt, egyébként Vay Saroltaként látta meg a napvilágot egy grófi családban és az apja valamit észrevehetett mert egészen kamaszkoráig fiúsan nevelte, kivéve mikor kamasz lett, de akkor meg tiltakozott az ellen. Nagyon tehetséges író volt és két nővel is volt hosszabb távú kapcsolata. Magáról így nyilatkozott, mikor kiderült, hogy biológialag nő maradt: A végzet kifürkészhetetlen utai”

A botrány elől a család egy szanatóriumban rejtette el. Kivizsgálásának jegyzőkönyve szerint Sándor így nyilatkozott: „Uraim, bölcs jogi tudósok, pszicho- és patológusok! Irányítsák maguk az én életemet; minden léptemet a szerelem vezette, minden tettemet ez indokolta – hisz Isten oltotta belém. Ha ő ilyennek teremtett és nem másnak, arról csak nem tehetek én, avagy a végzet kifürkészhetetlen utai ezek?”

[link]

2021. aug. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
91%
Amúgy miért nem foglalkozol a kérdéseidben mondjuk a hazai ökopolitikával, mondjuk a Velencei-tó kiszáradásával, vagy komplett vidéki kórházi osztályak bezárásával? vagy a tanár hiánnyal, az engem jobban aggaszt, sőt az infláció mértéke is, meg az is, hogy alig van vidéken ellenzéki sajtó.
2021. aug. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
88%
Majd a nem létező orvosok fogják megműteni az orvosok a bezárt vidéki kórházakban igaz kedves kérdező?
2021. aug. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
5%
LMBTQ?? Hol van a H?
2021. aug. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!