Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Áprilisban a miniszterelnököt...

Áprilisban a miniszterelnököt Márki-Zay Péter személyében köszönthetjük? Jó volna!

Figyelt kérdés

2021. aug. 29. 12:20
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
12%
Soha nem lesz belőle, karigerit fogod látni, és azt, ahogy elbukik.
2021. aug. 29. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
ő is cuki
2021. aug. 29. 12:22
 3/19 anonim ***** válasza:
50%
Már a második fordulóba se jut be.
2021. aug. 29. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Hogyan prediktáljátok akkor az előválasztások eredményét?
2021. aug. 29. 12:25
 5/19 anonim ***** válasza:
86%
Biztos, hogy a Dobrev, Karácsony, Jakab jut a 2. fordulóba. Ott szerintem a Karácsony-Dobrev kettősből az egyik visszalép a másik javára, hogy Jakab semmiképp ne nyerjen, mert az már tényleg abszurd lenne, egy ilyen ember nem lehet Magyarország miniszterelnöke, akkor tényleg az egész világ rajtunk szánakozna.
2021. aug. 29. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
61%
A 2.fordulóban szerintem Jakab és Dobrev lesz..Karácsony nagyon gáz már a DK-nak is..Diszlexiás meg lassan diszkgráfiás is hogy nem tudja leírni a nevét..Jakabra meg nagyon sok jobboldali fog az előválasztáson szavazni,mert a pasi teljesen hiteltelen miniszterelnőknek..Ezt a DK is tudja..Az EU sem engedne egy volt neonácit..A 2.fordulót már kérdéses melyik nyeri de se Dobrev se Jakab nem integrativ..A társadalom alsobb szegmenségeb népszerűek,de a diplomás baloldali szavazóknal nem..Igy a választást elvesztik..De a DK nyerni fog..A választókörzetek 75%-78%-ban az ő jelöltjuk van befutó helyen..2 kapura játszanak...2026-re készülnek már ugy hogy a DK lesz a kihívó,s a legerősebb ellenzéki part..A Jobbik fel fog oszlani..Vagy felszívja a DK vagy a MiHazánk..Az Mszp-LMP már most integrálódik a DK-ba..NEM Szeretem Ferit de egy dolgot el kell ismerni,hihetetlen jó politikus s ő is 4-8 évre előre gondolkodik..Kormányváltást én olyan 2026-2030 környékén tippelek leghamarabb..Reálisan..Ha mégis nyerne a mostani banda az lenne amit a DK elnöke mondott..Elhúzodó koaliciós válság s előrehozott választások amit megint megnyerne a Fidesz de a DK megint megerősödne..Bármi történik jövőre 2 dolog nem fog változni..A Fidesz lesz a legerősebb párt,és utána a DK..A vezetői mind a Parlamentben lesznek,ezáltal a mentelmi jog védi őket..Ennyit a proliknak bedobott elszámoltatásról..
2021. aug. 29. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Sajnálatos,de az is,hogy Márki-Zay,aki egy egészséges konzervatív, roppant okos, gondolkodó, higgadt és jól érvelő ember, aki szerintem még a fideszes tábort is meg tudná hatni észérvekkel, hátrányban indul a Dobrev-Karácsony párossal szemben. JAkabról nem tudok mit mondani, nem értem a jelenlétét sem, meg hogy ő ki és mi... :)
2021. aug. 29. 12:31
 8/19 A kérdező kommentje:
12.30-as válaszoló, köszi a részletes okfejtést, tökre igazad lehet, és sajnos ez így logikus, valóban. :( Marad még sokáig a förtelem...
2021. aug. 29. 12:32
 9/19 anonim ***** válasza:
78%
Kedves kérdező!Köszönöm!Bár nem értem egy a realitások talaján álló pártfüggetlen értékélést minek húztak le..Ha valakinek más a véleménye itt fejtse ki,de gerinctelen gyávaság csak lepontozni..
2021. aug. 29. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem lesz egy kis migránsozás,Sorosozás,megvédünk a b*ziktól-ozás és folytatódik a jelenlegi sztori...
2021. aug. 29. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!