Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Miért nincs semmi hír a Mi...

Miért nincs semmi hír a Mi hazánk pártról a Fidesz részéről?

Figyelt kérdés
Mindig csak a DK, Gyurcsány stb.
2021. szept. 7. 20:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
38%
Nyilván te is tudod a kérdésre a választ, ha már megkérdezted. :D
2021. szept. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
85%
Pont amiért a Táncsics radikális balpárt vagy az ISZOMM sem,a Fidesz hatalmára nem jelent veszélyt
2021. szept. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Fsms ***** válasza:
65%
Már rég begyűrte maga alá. Nem ellenfél.
2021. szept. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
71%

1, a Fidesz hozta létre a jobbik bomlasztására

2, jelentéktelen a támogatottságuk

3, ha az előző pontok nem lennének igazak, akkor is az állna érdekükben, hogy azt gondolják az emberek, hogy nem komoly párt, nem kihívója a Fidesznek(ez esetben a fideszesek egy része lehet rájuk szavazna)

2021. szept. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
54%

4-es,valóban fideszes voltam, egészen mostanáig. 2022-ben a Mi Hazánkra fog szavazni a család minden tagja.

A támogatottságot meg majd meglátjuk, lehet lesz meglepi.

2021. szept. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
72%
Mert nemigen jelent veszélyt rá, illetve nem nagyon tudná mivel. Nácizni nem tudnak, mert az ő szájukból kicsit meredek, a programjaik hasonlóak, Toroczkai velük “harcolt” 2006-ban… Jakabot is csak azzal járatják le, hogy összeállt Gyurcsánnyal. Esetleg a vakcinaellenességük jöhet majd szóba, ha úgy látják, kezdenek nagyon megerősödni.
2021. szept. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Mert egyelőre nem látják bennük a potenciális ellenfelet.
2021. szept. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
84%

"Aquila non captat muscas."

(Magyarul: Sas nem kapkod legyek után.)

~ókori latin közmondás

2021. szept. 8. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
31%

"

4-es,valóban fideszes voltam, egészen mostanáig. 2022-ben a Mi Hazánkra fog szavazni a család minden tagja.


A támogatottságot meg majd meglátjuk, lehet lesz meglepi."


Lesz ám meglepi, mikor az 5%-os támogatottságot sem érik el.

2021. szept. 8. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

9-es, ezt most még nem tudjuk, majd a választások után kiderül. Most csak találgathatunk😄. Viszont én is fidesz szavazó voltam mindig, de mostanra teljesen másképp látom a dolgokat, ezért nem szavazok többé a fideszre. Nyilván más, eddigi fidesz szavazók is jutottak még erre az elhatározásra. Persze azokról beszélek, akik elzárkóznak a baloldaltól, mint pl én is. Az alap szavazóbázison kívűl, akik mindenkép a MH-ra szavaznak majd, ez plusz szavazatokat jelent. Csak azt nem tudjuk, hogy ez mennyi lesz.

5#

2021. szept. 8. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!