Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Jogos a félelmem hogy lehet...

Jogos a félelmem hogy lehet marad a kormány 2022ben is, mit kéne tenni hogy végre eltakarodjanak?

Figyelt kérdés
Kormányhivatalba dolgozom így nagyon érint a Fidesz terrorja... egyszerűen borzalom ami itt megy, de ez egész kormány borzalom, igazi kiskirályok vannak nálunk is, mintha Isten lenne a kormánymegbizott úgy viselkedik, én éhen halok ők meg veszik fel a sok pénzt undorító,.. jelenleg politika irányítja a szakmát
2021. szept. 23. 16:18
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
Munkahelyet kell váltani
2021. szept. 23. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem nem én vagyok itt az egyetlen akinek rokona hivatalban dolgozik és nem tapasztalt terrort. Elhiszem, hogy nálatok gondok vannak, de ez erős ezt nem lehet levetíteni az egész országra
2021. szept. 23. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
80%

Leginkább arra lenne szükség, hogy egy normális ellenzéki párt is felálljon velük szemben. Amelyik meg tudja szólítani az embereket olyan pozitív tervekkel a változásra, előrelépésre, amik reálisak is.


De ez, egy nagy halmaz összevissza ellenzék, akik még egymást is marják, és a törekvéseik nagy része annyiban kimerül hogy gondolkodás és következetesség nélkül egyszerűen mindenre fújolnak, amit csak a kormány tesz... Ezzel a hozzáállással kizárólag azokat tudják megszólítani, akik már a "bármit csak a Fideszt ne" elvén szavaznak. Akik mondjuk lehet hogy már így is sokan vannak. Ugyanakkor rengeteg szavazót, akiknek nem csak az a fontos hogy valaki változást ígérjen, hanem hogy mutassa is be hogy ennek a változásnak van megvalósítható esélye jobbnak lenni (hisz a változás önmagában lehet akár még rosszabb is), őket nem tudja megszólítani. Ez az ellenzék a jelenlegi hozzáállásával és tevékenységével nem.

2021. szept. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
30%
Sajnos van realitása, hogy marad, már kezdik is a kampányajándékok osztogatását pl adókedvezmény. Van egy sejtésem hogy diktatorikus kormányt, aki maga írta át az alkotmányt és a választási törvényt, demokratikus módon lehetetlen leváltani. A forradalmak meg már nem divatosak errefelé.
2021. szept. 23. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
88%

Állami alkalmazottként is reménykedj.


Azokon a területeken úgy szokott működni,hogy kormányváltáskor "felmondanak" az előző kormány emberei, majd hirtelen felveszik az új kormány embereit.

2021. szept. 23. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
48%
Neked egyikse lenne jo, uj kormany eseten mar cserelnenek is le sajat embereiekre
2021. szept. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
6. kis jelentéktelen ügyintéző vagyok
2021. szept. 23. 18:20
 8/8 anonim ***** válasza:
76%
Mi gátol meg abban, hogy ezen változtass? Fegyvert szegeztek a fejedhez talán?
2021. szept. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!