Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Valóban 62% lenne a melegházas...

Valóban 62% lenne a melegházasság támogatottsága itthon?

Figyelt kérdés

Én ezt erősen kétlem két okból.

1. Orbán populista. Volt itt már arabokkal, kelettel és nyugattal való pacsizás mindig aszerint, hogy éppen mi hoz szavazatot a konyhára. Ha ez a téma meleg lenne (hehe) akkor abban a pillanatban Orbán lenne a legnagyobb melegvédő, ebben teljesen biztos vagyok. De ha nem is, akkor sem gyártanak belőlük ellenségképet, mert tudná, hogy az csak szavazatot visz. De ezek szerint úgy érzi, nem visz.

2. Az ellenzéki pártok közül a politikában még igen zöldfülű Fegyőr állt ki egyedül nyíltan a mostani vitán a melegházasság mellett, az összes többi csak maszatolt. Mert akinek van némi magyar néplélekbeli ismerete az tudja, hogy a magyar mindent ami máshonnan jön be azt idegenkedve fogad. Így aki amcsi-nyugati trendeket követ legyen az LMBT vagy Blm vagy a nőjogi baromság azt kiköpi a magyar ember.



2021. szept. 26. 16:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
51%
Azt nyugodtan eloszthatod még kettővel.
2021. szept. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
46%
Nem.
2021. szept. 26. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
34%
Oszd el hárommal
2021. szept. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
58%
Ezt a 18-30 éves fővárosi liberális fiatalok körében el tudom képzelni máshol NEM.
2021. szept. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem sincs 62%, esetleg a budapestiek körében. Ugyanakkor emelkedik, ha lassan is. Jó lenne, ha az emberek nem azzal törődnének, hogy hogyan tudják a másik életét megnehezíteni.
2021. szept. 26. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
87%
Inkább fordítva, csak 38% vergődik miatta. Többség leszrja.
2021. szept. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
91%
Én nyugdíjas vagyok egy közepes városban, bizonyos dolog végett elég sok embert ismerek itt. Ez a téma iránt úgy közömbösek a fiatalok, idősek is, addig még az ő életüket nem befolyásolja. A megrögzött hívőkön kívül közömbösek a téma iránt.
2021. szept. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem simán lehet, hogy a Fideszesek egy részét sem zavarná a melegházasság engedélyezése. Nem azért utálják az LMBT közösséget mert házasodni akarnak.
2021. szept. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
50%

Ez csak a fidesz gumicsontja.


Az alapjogokat mint a házasság senkitől nem lehet megtagadni, ez nem politikai hanem jogi kérdés.

Max azon vergődhetnek nem akarják a templomi esküvőt aminek amúgy sincsen semmilyen jogi előjoga vagy hatása.


2 ember házassága abszolút jogi kérdés, ennek a megtagadása hátrányos megkülönböztetés egy kölcsönös megegyezés ellehetetlenítése.


Kb mintha törvénybe iktatnák csak azok esküdhetnek akik pl 1980 as születésű csak 1980 as születésűvel léphet frigyre.

2021. szept. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
36%

19:27

"Az alapjogokat mint a házasság senkitől nem lehet megtagadni, ez nem politikai hanem jogi kérdés."


A házasságot nem sorolják az alapjogok közé.Jog amit vagy megadnak vagy nem.


"2 ember házassága abszolút jogi kérdés, ennek a megtagadása hátrányos megkülönböztetés egy kölcsönös megegyezés ellehetetlenítése."


Ennyi erővel a vérfertőzők is követelhetnék a házasságot.Ott is kölcsönös megegyezésről van szó persze ez teljességgel,erkölcstelen.

2021. szept. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!