Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Szerintetek ki lesz a közös...

Szerintetek ki lesz a közös ellenzéki miniszterelnök-jelölt?

Figyelt kérdés
Ugye az előválasztás 1. fordulója már lezajlott és az eredmények is megvannak

2021. okt. 2. 05:55
A kérdező szavazást indított:
Dobrev Klára
Karácsony Gergely
Márki-Zay Péter
Gyurcsány Ferenc
Soros György
Varga Irén
Orbán Viktor
62 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
13%
Marad Traktorovics Viktorovics Viktátor, azaz Viktorta.
2021. okt. 2. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
39%

Legyen Orbán Viktor.

Dobrev, Karácsony, Márki Zay lépjen vissza Orbán Viktor javára.... akkor biztos az ellenzéki győzelem!🤣🤣

2021. okt. 2. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
8%

Hiába tippelnek egyesek MZP-re.


MZP végzett hármójuk közül a leggyengébben. A visszalépéses variálásával arra alapoz, hogy elszedi magának a Jobbikos szavazókat. De a Jakab-féle szavazók egy része inkább nem fog szavazni, minthogy MZP-re tegye a voksot.


És amivel nem számolt: Karigeri alapvetően liberális mentalitású, tehát a szavazótábora is az! És egy liberális ember SOHA nem szavazna jobboldalra, tehát vagy Dobrev, vagy tartózkodik. Lehet hogy meg tudja szerezni a jobbikos szavazatok egy részét, de ugyanakkor Dobrev kezére játssza Karigeri szavazatai!


Ha így alakulna, akkor MZP be fog hisztizni, és sértődötten kilép az összefogásból. Neki csak addig érvényes egy megállapodás, amíg ő a faxa gyerek! Ha nem, akkor kilép. Figyeljétek csak meg!

2021. okt. 2. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
Természetesen Jakab Péter. Ki más lenne?
2021. okt. 2. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
91%
3-as, tévedsz, liberálisnak vallom magam, de már első körben is MZP-re szavaztam, mert egyszerűen ő a leghitelesebb jelölt. Dobrev Kláraára pedig nem vagyok hajlandó leszavazni, mert 1. esélytelen a Fidsszel szemben, 2. Rendszerváltást szeretnék, nem csak kormányváltást.
2021. okt. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
11%

#3, #5-nek:


Akkor viszont csak áltatod magadat azzal, hogy liberális vagy.


[link]


Egy TÉNYLEG liberális soha nem szavazna szélsőségesre.

2021. okt. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Szerintem Karácsony Gergely.
2021. okt. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

#6 úgy vallom, hogy a mai 21. században már nem lényeg a ki jobboldali, ki baloldali, ki liberális, ki konzervatív stb.

Új problémákkal szembesültünk, úgy vélem, először az ország gondjait kell megoldanunk, plusz hamarosan a klímaváltozás hatásai is felmerülhetnek. Változott a világ

2021. okt. 3. 12:56
 9/13 anonim ***** válasza:
Ha így gondolkodol, nincs helyed Európában, mert itt még nemzetek vannak, és nekem a legfontosabb, hogy a leendő miniszterelnökünk igenis nemzeti érzésű legyen, ne vegyítse össze a népeket, ne hozzon be menekülteket. Csak akkor tudjuk az ország gondjait is megoldani, meg persze a klímaváltozást is, csak nem tudom, egy nemzeti kormány miért nem tudná megoldani, ill. elősegíteni a klímaváltozás megoldását. Csak ő tudja igazán.
2021. okt. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
#9 erre az a válaszom, hogy Márki-Zay az alternatíva
2021. okt. 3. 15:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!