Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Örültök, hogy Viktor Atyuska...

Örültök, hogy Viktor Atyuska egy tollvonással 25%-kal csökkentette a lélegeztetőgépen lévők számát?

Figyelt kérdés

[link]


Legalábbis a statisztikákban, mert már szűkebben számolják, hogy jobban mutassanak az adatok :)



2021. nov. 29. 18:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
36%
A nemlétező vírus miatt eddig sem halt meg senki,és lélegeztető gépre sem került senki,csak PAPÍRON.
2021. nov. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
93%
Ehhez értenek nagyon, a sunyiság az az erősségük.
2021. nov. 29. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
96%
Igen, észrevettem én is. Ok., mondjuk, hogy meghaltak, na, de fel már nem került senki? Mert akkor nincs itt probléma 🤔
2021. nov. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
38%
Igen örülök, mert így nem pampoghatnak a rettegők, hogy mennyien vannak lélegeztetőgépen.
2021. nov. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
17%
Kérdező, azt mond meg nekem, hogy miért lenne jó a kormányzatnak hogy javuló adatok látsszanak, mikor mindenkit éppen arra akarnának rávenni, hogy oltassák magukat?
2021. nov. 29. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
87%
#5 Talán O is kezdi megérteni, hogy a csucs halálozási arányért nem jár neki gloria!
2021. nov. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
96%

Az az igazság, hogy ez pontosan így lett volna normálisan számolva az elejétől, az tényleg nem "lélegeztetett" aki csak oxigénes rásegítést kap. Kicsit már bánja szerintem, hogy a kezdet kezdetén olyan nagyon meg akarta lovagolni a kiváló, további mutyi és demokrácia romboló lehetőségekkel kecsegtető új járványt és ezért minden létező lehetséges nyavajával és indokkal covidáldozatnak minősítettek mindenkit.

https://www.youtube.com/watch?v=O6tu_fRxgvA

Mostanra ez a számítási módszer már kifejezetten visszafelé sül el hiszen két éve ellátatlanul döglődnek a krónikus betegek és ők egyre csak dőlnek befelé a covidstatisztikába mindegy mekkora járvány van vagy nincs valójában. No és benn van hatmilla oltás is ráadásul és az eddigi számolási módszerüket fenntartva rosszabb a helyzet mint nulla oltással. Mindebből próbálnak kihátrálni az ilyen trükkökkel amit nem kellene ha az elejétől normálisan alkotnak covid statisztikát.

2021. nov. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
94%

Nekem az az érdekes, hogy a mentők egy ideje nem járnak olyan pánikszerűen sűrűn, mint pl. az elmúlt hetekben megszokhattuk.


Pl. Este éjfélkor is a legüresebb főutcán is szirénázva ment.


Most már csak napi kb. egy, vagy kétnaponta egy vonulást hallani, komolyan!

2021. nov. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
9%
Ki az a Viktor atyuska és hogy jön ide? A cikkben nincs szó róla.
2021. nov. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
59%

Kilences, gyenge trollkodás a kérdésed.


Azért atyuska, mert már totál úgy viselkedik, mint valami uralkodó.

2021. nov. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!