Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Kire fogtok szavazni a 2022-es...

Kire fogtok szavazni a 2022-es választáson és miért?

Figyelt kérdés

Adok pár instrukciót:


- hova tűntek a magánnyugdíjak?

- miért nem emelkedett 12 év alatt a családi pótlék?

- miért Gyurcsány a bűnöző 12 év után is?

- hogyan lett Mészáros L. az ország leggazdagabb embere?

- minimálbér miért csak nettó 133.000Ft, mi lett a nettó 200.000Ft-al?

- mire megy el a 27% adó?

- kossuth rádióban miért kérdező és válaszoló is a riporter?

- Hova lett a fél Balaton?

- Miért kerültek alapítványok kezébe a Richter Gedeon Nyrt. és más értékes vállaltok részvényei? Euró milliárdok



Magyarok itt a kérdés Válasszatok!



2021. dec. 20. 07:45
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
33%
Kérdező tudom hogy Ferenc gazdinak meg kell felelned, de ne itt nyald a a popóját, mert ettől felfordul a gyomrunk jó?
2021. dec. 23. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
75%
Mi Hazánk Mozgalomra,mert úgy tűnik,ők tenni is akarnak a Hazájukért.Lehet lepontozni:)
2021. dec. 23. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 A kérdező kommentje:
A szavazás szerin Márki Zay Péter lesz Magyarország új miniszterelnöke
2021. dec. 23. 11:46
 24/35 anonim ***** válasza:
40%
Szerencsére ez nem az a szavazás, ami majd számít.
2021. dec. 23. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 A kérdező kommentje:
Figyelj, az, hogy BP. polgija. karácsony lett, mindent elmond a Magyarok álláspontjáról.
2021. dec. 23. 11:50
 26/35 anonim ***** válasza:
Hová tűntek a válaszaim?
2021. dec. 23. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
53%

A Fideszre, mert:


-jobban élek, mióta ők vannak, bárhogy magyarázkodik az ellenzék.

-a fidesznek van a legnagyobb esélye felvenni a harcot a liberális politikai erőkkel. A szándék a Mi Hazánknál is megvan, de ők sokszor nem realisták.

-nem akarom Gyurcsányt még egyszer a hatalom közelében látni.

-nem akarok egy olyan embert hatalmon látni, aki folyamatosan sértegeti és árulónak nevezi az őt nem támogatókat.

-én nem gyűlölöm azt, aki másra szavaz, az ellenzékről viszont ez nem mondható el.

-bár nem tudom nem észrevenni a képmutatást és a korrupciót, a Fidesz jó dolgokat is csinál. Az ellenzék még az ígéretekban is katasztrófa, nemhogy ha tényleg kormányra kerülne.


Lehet szidni édesanyámat, meg a családostul kivégzésemmel fenyegetni, ahogy szokták a demokrácia és szabadság bajnokai. Már hozzá vagyok szokva ehhez az értelmiségi színvonalhoz. Nem is értem, miért nem állok közétek.

2021. dec. 23. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
66%
27-es Király vagy!De én akkor is a Mi Hazánkra fogok szavazni
2021. dec. 23. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
25%

Mindenkinek azt kellene végig gondolnia, hogy miért is megy el szavazni. Mert alapból két opció lehetséges. Vagy azért, mert azt reméled, hogy kormànyvàltàssal egy szebb jövő vàr a magyarokra. Vagy azért, hogy maradjon a Fidesz, és ne legyen rosszabb a mostaninàl.


A két megközelítés között óriàsi a különbség, de bàrki is kerül hatalomra, itt jobb helyzet nem lesz, ezt csak a vak nem làtja.

2021. dec. 24. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 A kérdező kommentje:

EU-val is hadakozik Orbán, szerinte a Magyaroknak 133e forint meg 56e kozmunkabér elég.


De a Fidesz haveroknak 5 milliárdtol indul a lopott pénz.


Vidéken meg lehet nézni a helyzetet, alig van fiatal.


Nem teremt a kormány munkahelyeket.



Az EU-s pénzeket önkormányzatoknak kéne kapnia, és kritérium a munkahely teremtésre.



Eurót minnél hamarabb bevezetni, a kritériumok figyelmen kívül hagyással

370Ft egy €

2021. dec. 24. 06:30
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!