Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Schiffer Andrást miért szerepe...

Schiffer Andrást miért szerepeltetik ennyit lemondása után?

Figyelt kérdés
Magyarország egyik legjelentéktelenebb parlamenti kamu pártjának súlytalan vezetője volt
2022. jan. 21. 15:57
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert népszerű.
2022. jan. 21. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

#1


Azt is kérdezhettem volna, hogy mire föl?

2022. jan. 21. 16:07
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy tekintély, még azok is elismerik, akik politikailag nem szimpatizáltak vele.
2022. jan. 21. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
én pl azért kedvelem, mert egy tisztességes, értelmes ember - az összes megnyilvánulása alapján. Jó lenne egy ilyen normális ellenzéki ember a vezetésben. Nemzeti liberális - azt hiszem ez lenne a jó meghatározás. A DK és alattvalói globalista, nemzetellenes, magyarellenes alakokból áll, ők nem ellenzék, hanem ellenség a hazánknak. Bár csak két betű, de kardinális a különbség.
2022. jan. 21. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

#4


Abban igazad, van hogy ő legalább valóban nemzet hű politikát képvisel.

Olyan vonalat, amit minden magyar pártnak képviselnie kéne függetlenül attól, egyéb kérdésekben mi a véleménye

2022. jan. 21. 16:24
 6/10 anonim ***** válasza:
28%
Kik szerepeltetik? Az utóbbi 3-4 évben csak kormánypárti médiában láttam, ahogy az "önkritikus, a Fidesz érdemeit elismerő ellenzéki" bohócszerepet játszotta.
2022. jan. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

#6


Az ATV nyilván kormánypárti média...


https://www.youtube.com/watch?v=GaBM5_LIOwk

2022. jan. 21. 16:28
 8/10 anonim ***** válasza:
55%
Vona Gábort is tolják.
2022. jan. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Dzsonszi ***** válasza:
100%

Schiffer egy értelmes, intelligens ember és ha vele hasonlóakkal lenne tele az ellenzék, akár még megfontolnám, hogy rájuk szavazok

(mondom ezt Fideszesként, bár a pakshoz való hozzáállása nem tetszik).

És számomra elképesztő, hogy az ellenzéki szavazók folyamatosan ekézik őt, pedig a legnormálisabb politikusok lehetne.

Úgy látszik az ellenzékiek igénye a Fegyőr/Jakab/Karácsony/Gyurcsány típusú emberek megtartása..

2022. jan. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Először is egy sokat látott tájékozott, művelt ember, akinek sokan adnak a véleményére (értelmesebb körökben). Emellett politikusként is tisztességes volt ami azért nem túl gyakori jelenség ...nem véletlen hogy egyeseknek útban volt. ...Jó hogy említették itt Vona Gábort, amiket írtam azok rá voltaképp ugyanígy igazak. Bár ők lennének a bal és a jobboldal vezetői, klasszisokkal jobb hely lenne ez az ország ...bár ez a tündérmese kategória. Valójában nem 1-1 személyen múlik az ilyesmi hanem a tömeg igényén és a tömegnek ma Orbánra és Gyurcsányra van igénye.


4-es én annyit korrigálnék, hogy Schiffer bár kulturálisan nyilván inkább liberális mint konzervatív, a világnézetét sokkal inkább meghatározza a zöldpolitika és a baloldaliság (bár utóbbit anno nem hangsúlyozta explicite). A nemzeti az stimmel. Egyébként a woke culture-t, amit tekinthetünk a liberalizmus egyfajta túlkapásának, rendszeresen szokta kritizálni.

2022. febr. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!