Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Ha Bankóné körül olyan nagy...

Ha Bankóné körül olyan nagy hírt vertek (szerintem joggal) és Hajnal Miklóst a Fidesz (Gulyás Gergelyen keresztül) felszólította képviselő-jelölt visszalépésre, a fideszes Kósa Lajos és Bánki Erik ügyében miért sunnyognak? Nem gáz a kettős mérce?!

Figyelt kérdés
Hazudhatsz, lophatsz, csak legyél fideszes, és akkor nem bűn, hanem egyenesen erény?! Hogy is van ez?!

2022. jan. 27. 14:29
A kérdező szavazást indított:
fideszes vagyok, szerintem gáz
Fideszes vagyok, szerintem rendben van
Ellenzéki vagyok, szerintem gáz
Ellenzéki vagyok, szerintem rendben van
Eddig fideszes voltam, ez volt az utolsó csepp a pohárban, nem szavazok többé rájuk.
9 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ki az a Bankóné?
2022. jan. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy felhívtad az elírásra a figyelmem. Bangóné Borbély Ildikóra gondoltam.
2022. jan. 27. 14:55
 3/8 A kérdező kommentje:
Szerintem az is érdekes, hogy Karácsony LÉTEZŐ nyelvizsgájáról hányszor hazudták, hogy nem létezik, miközben ezekről és Farkas Flóriról nem hallgatnak, mint a sír.
2022. jan. 27. 14:59
 4/8 anonim ***** válasza:
3as, hogy van angol nyelvvizsgája, úgy hogy nem tud 3 szót kinyögni angolul?
2022. jan. 27. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem speciel nyelvizsgám sincs, mégis angol piacra dolgozok egy bankban back office-on. Nem vágom, hogy egy papir miért ilyen qva fontos!
2022. jan. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Amikor szerezte, akkor mások voltak a követelmények. Ettől még a lekturátusi nyelvvizsga hivatalos nyelvvizsgának számít, mert a megszerzés időpontjának körülményeit kell figyelembe venni.

De Orbán sem egy angolzseni.


Tehát az a kérdés, hogy míg Hajnal Miklós visszalépését követelik azért, mert azt állította magáról, hogy közgazdász (nem azt, hogy van közgazdasági diplomája) nagy erkölcsrendészek, addig

- Farkas Flórián Érettségijét(!), diplomáját

- Kósa Lajos diplomáját

- Bánki Erik Diplomáját mikor mutatják be, ill.

- De egy pillanatra elfelehtettem Schmitt Pált is, aki azt állította, hogy nem vonták vissza a diplomáját, miközben de. (Igaz, ő már lemondott a bértollnoki címről, de a Fidesz az ő kedvéért megváltoztatta a törvényt, és megkapja az államfőnek járó hatalmas élethosszig tartó juttatásokat, amiről nem mondott le a kis csaló.



Szóval az a kérdés, hogy a Fidesznél okés a kettősmérce, és ha igen, akkor milyen erkölcsi magyarázatot mondanak erre? Lehetőleg bibliai idézetet kérek igehellyel!

2022. jan. 27. 17:05
 7/8 anonim ***** válasza:
36%

"De Orbán sem egy angolzseni."


Nem, de a jelenlegi usa elnöknél szebben beszél angolul. És ezt nekem anyanyelvű angol mondta.

2022. jan. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az ebben az országban a probléma, hogy ha az imádott és rajongott pártról van szó, akkor egy emberölés is bagatell, ha az ellenfélről, akkor egy fingásért is nyilvános akasztás jár tárgyalás nélkül. És ez oda-vissza igaz.
2022. jan. 31. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!