Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Szerintetek nyerhet az ellenzé...

Szerintetek nyerhet az ellenzéki összefosás?

Figyelt kérdés

2022. febr. 1. 16:18
1 2 3 4
 11/35 A kérdező kommentje:
Én is így gondolom.Hajrá Mi Hazánk!
2022. febr. 1. 19:52
 12/35 anonim ***** válasza:
77%

#11

Jah, a mihazánk véletlen sem a fidesz fiókpártja. Toroczkai sem segített 2006-ban a fidesznek. :DDDD

A legújabb szereplők még mindig az ellenzékben vannak.

2022. febr. 2. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 A kérdező kommentje:
Ha még így is lenne,de nem így van,akkor is már inkább a Fityisz,mint az ellenzéki hazaáruló összefosás
2022. febr. 2. 08:47
 14/35 anonim ***** válasza:

#13

Melyik része nincs? Ez első állítás igaz, ami látszik szereplésükből, támogatásukból és megszólalásukból, amikor pl. előbb szólnak be az ellenzéknek, mint a fidesznek.

A második pedig azért igaz, mert Toroczkai sehol nem új, amikor 2006-ban is itt volt, míg pl. a momentumosok politika közelében nem volt az utóbbi pár évig.

2022. febr. 2. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 A kérdező kommentje:
Szerinted ki szellőztette meg először a Fideszes pedofil-botrányt?Ki buktatta le a végrehajtói maffiát,ami kormányközeli?
2022. febr. 2. 09:02
 16/35 anonim ***** válasza:
63%

#15

NEm akarlak elszomorítani, de mindkettővel foglalkoztak már a mihazánk létrejötte (!) előtt is.

A végrehajtó maffia pláne nem volt meglepő, mivel a végrehajtók régen se működtek a legjobban.


Elég komolyan naívitásra vall, ha szerinted a fidesz alatt lett a végrehajtói réteg korrupt.

Arról meg pláne ne beszéljünk, hogy egyébként mindkét ügy teljesen párt független nyomozás alapján derült ki. A pedofil-ügy még csak nem is hazai nyomozás alapján derült ki, míg a végrehajtói biznisz egy teljesen másik, irreleváns ügy miatt derült ki. Elég rühej, ha azt hiszed, hogy ezekhez a mihazánknak köze volt.

2022. febr. 2. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 A kérdező kommentje:
Rühej?Ezzel meg is győztél:)
2022. febr. 2. 09:22
 18/35 anonim ***** válasza:

#17

Jó érv, két betű egymás mellett van és melléütöttem.

Persze nyilván csak ebbe tudsz belekötni, mivel érvelni, cáfolni nem tudsz.

Gyakorlatilag beismerted, hogy igazam van, viszont gerinced nincs, hogy ezt ténylegesen kimond.


A másik szánalmas dolog az az, hogy úgy kötsz bele másba, hogy nem tudsz írni.


#15

"Fideszes"

Ez kis betű.


"botrányt?Ki "

Írásjel után szóköz van.


"maffiát,ami"

Szintén hiányzik egy szóköz.


#17

"Rühej?Ezzel"

Még mindig szóköz.


"Ezzel meg is győztél:)"

Mondat végén írásjel van. Esetleg azután lehet smiley-t rakni.

2022. febr. 2. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 A kérdező kommentje:
Vessző után nem kell szóköz.Mondat végi írásjel után úgyszintén.Nem megyek bele ilyenekbe(amúgy ezt leszámítva igazad van),de egy ilyen orbitális nagy rühej-ezés,kiverte a biztosítékot.Nem tudsz meggyőzni,én meg nem is akarlak,úgyhogy áldás,és békesség.
2022. febr. 2. 09:37
 20/35 anonim ***** válasza:

#19

Ha a hülyeség fájna...


"Vessző után nem kell szóköz"

Jó, akkor szépen elővesszük a helyesírási szabályzatot és megnézzük:

"Szóközt hagyunk a szavak, valamint az írásjellel lezárt mondatok és tagmondatok között, a zárójelek és az idézőjelek közé foglalt közlési egységek előtt és után, a gondolatjel előtt és után stb."

Forrás: [link]


Ez azt jelenti, hogy amikor lezárod a mondatot egy ponttal vagy kérdőjellel, mint itt: "botrányt?Ki ", akkor bizony a kérdőjel után szóköz kell.


"Nem megyek bele ilyenekbe"

Nyugi belementem én és forrást is hoztam a szabályról. Ha már olyan k*rva okosnak képzeled magad.


"de egy ilyen orbitális nagy rühej-ezés,kiverte a biztosítékot"

Ja, véletlenül sincs egymás mellett a két betű, ha olyat írtam volna, hogy rehej, akkor esetleg.


"Mondat végi"

Egyébként ez egybeírandó.

2022. febr. 2. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!