Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » MZP valóban fasiszta? Négereze...

MZP valóban fasiszta? Négerezett és rasszista viccel szórakoztatta a közönségét. Mit gondolsz?

Figyelt kérdés
"tréfálkozott", hogy még egy amerikai színes bőrű sztár is ellenszenvvel viseltetne afroamerikai honfitársaival szemben, ha nem tudná, hogy ő is közéjük tartozik. [link]

2022. febr. 17. 12:17
A kérdező szavazást indított:
MZP-nek igaza van
Nincs igaza ez rasszizmus
nem tudom
más
24 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
43%
Ő csak őszinte.
2022. febr. 17. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
85%
A vicc szerintem humoros, de már megint, ez nem olyan dolog, amit a kampányban be kellene tenni egy videóba. Ez egy balfácán.
2022. febr. 17. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
62%
2: XD Hát már csak ennyire tellik, aranybogaram? Nagyon rosszul áll a szénátok. Most mindjárt jön, hogy megvágták a viccet, a videót vagy valamit...
2022. febr. 17. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem egyszerűen alkalmatlan politikusnak.

Ahhoz ő túl egoista, nagyképű, populista...

2022. febr. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
87%
3-mas elfejted, hogy ezért is az Orbán Viktor a hibás és ezt Orbán Viktor és ezért is... kb 1000-szer elismételve majd jönnek a kommentek hogy ez egy szellemi géniusz... És csak rá lehet szavazni.....Mert erről is az Orbán ,,..... XD
2022. febr. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
93%
Magát adja.
2022. febr. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
67%

Az origo most azt csinálja amit a baloldali média szokott. Felháborodást kelt a semmin. Tényleg rendben van ez? Muszáj át venni az SJW-kat felhergelő cikkek szintjét átvenni, csak azért, hátha ezzel le lehet MZP-t jártani? Már nem elég a karaktergyilkosság, muszáj azzal fokozni, hogy mindezt úgy teszik, hogy a kultúr-marxisták szokták csinálni a jobboldaliakkal?

Mélyre süllyedt az origo.

2022. febr. 17. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
81%
Nem fasziszta/kommunista. Csak egy politikusnak nagyon tehetsègtelen ember.
2022. febr. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
Én azt gondolom, hogy te a tolvaj, országrontó orbánt szopod, térdelve, a nyakadon kidagadó erekkel.
2022. febr. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Èn azt gondolom, hogy egy rendkívül ostoba, primitív buta, féreg senki vagy 9-es. Egy ócska, semmirevaló gazember.
2022. febr. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!