Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Az atomrakétákat elindíthatja...

Az atomrakétákat elindíthatja Oroszország, ha kóntakthibás a gomb/indító vagy más elektronikai hibája van?

Figyelt kérdés
Kiskoromban még voltak orosz elektronikai kütyük. Távirányítós Kisautó, tank. ilyen pl [link] Én arra emlékszem, hogy gyakran hibásodtak meg. Túl hamar lettek kontakthibásak. Az inditóegységet ráadásul még nem is használták. Mi van ha egy kontakthiba miatt elindul. Vagy valami zárlatos benne, a pókok, bogarak beszövik a vezetékeket és az is áram alá kerül ami beindítva a berendezést?

2022. márc. 1. 10:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak egy gomb kell hozzá. Ez nem annyi minth megnyomni a villanykapcsolót és indul is.
2022. márc. 1. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az kizárt.
2022. márc. 1. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom hogy két kulcsot kell elforditani es akkor indulnak a rakéták
2022. márc. 1. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Azért ennél csak jobban megcsinálták. :) Ez többlépéses folyamat szokott lenni, hogy a tévedést kizárják.
2022. márc. 1. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Vagy emberi hibából...


[link]

2022. márc. 1. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen persze ! Sőt előfordulhat az is hogy a takarítónő véletlenül vagy tévedésből megnyomja az ott felejtett-kinyitott -kiélesített atom táskában a piros gombot amíg épp sziesztázik-szamovározik a kantinban a legmagasabb orosz katonai vezetés.
2022. márc. 8. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!