Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Hódmezővásárhelyiek, milyen...

Hódmezővásárhelyiek, milyen volt Márkai-Zay Péter mint polgármester eddig? Milyen tapasztalataitok vannak?

Figyelt kérdés

Elsődleges a Hódmezővásárhelyiek véleményét szeretném kikérni, hogy átlagban mennyi fejlődés volt ott, előzőekhez képest mennyivel javult a város és hasonlók.


Kérném, hogy ne menjen át a kérdés politikai csatározásba.



2022. márc. 5. 21:16
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Tavaly a Bródy koncert klassz volt. A train tram egy undormány, de ezt már nem lehetett megakadályozni. Vásárhely legszebb - történelmi hangulatú - utcáját összerondították vele. Jó hely HMVH, mert közel van Szeged is és sok lehetőség van minden téren. Nincs megapolisz hangulata mint pl. Bp-nek, hanem vidékies kisváros, ahol lehet bicajjal is közlekedni. Szerintem rend van a városban és az ott élő emberek fejében is.
2022. márc. 6. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
73%

Márki semmit nem lendített a városon, mindenhol káosz van, főleg az önkormányzaton.

Elvileg mióta polgármester valami adósság vissza lett fizetve, bizonyíték erre nincs.

Az önkormányzatot olyan emberekkel töltötte fel, akik semmihez nem értenek, de vele szimpatizálnak.A szimpatizálást még megértem, de ez nem elég egy munkahelyen.Lázárra lehet mondani sok mindent, de az ő idejében rend és fegyelem volt.


Márki úr is ugyanúgy működik, mint az összes többi politikus...Ha érted mire gondolok.Amivel más politikusokat kritizálnak, abban ő azonos.Legyen elég ennyi...


Az utóbbi 1-2 évben lefoglalta a kampányolás, így nem tudom ténylegesen mennyi érdemi munkát folytatott a várossal kapcsolatban.

2022. márc. 6. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!