Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Előző választáson elért 19%os...

Előző választáson elért 19%os Jobbikra szavazó 1 millió ember hány százaléka pártolhatott át a Mi hazánkhoz?

Figyelt kérdés

Gondolom anno azért szavaztak a Jobbikra (mint pl. én) mert néppárti,nemzeti szellemiségű,hagyomány ápoló, radikális szemléletű volt (vagy annak mutatta magát, azt nem tudom, de jók voltak a magyaros rendezvényeik, koncertjeik az biztos)


Ezeket az embereket már a két részre szakadással, majd az ellenzéki koalícióval mennyire elveszítették el?


Lehet,hogy akár a 70-80%uk átpártolt a Mi hazánkhoz?


Kisebb hányada már a kettészakadásnál lemondott mindkettőről?


Biztos megkérdezték ezt már mások is azelőtt, de hátha azóta a te véleményed is változott.



2022. márc. 10. 22:54
 1/7 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem legalább 90 %.
2022. márc. 10. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
51%
Én a közös listára fogok szavazni a kormányváltás érdekében. Szerencsére annak ellenére hogy a fidesz 0-24 baloldalizik, annyira azért nem balos ez a koalíció, szóval egy jobboldali is nyugodt szívvel szavazhat rájuk. Persze mindenki olvassa el a programjukat, és döntsön az alapján, szerencsére a Mi Hazánknak és az Egységben Magyarországért koalíciónak is van normális programja.
2022. márc. 11. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
93%

Érdekes helyzet van.

18 ban nem volt a Fideszen kívül, jobboldali alternatíva, hisz addigra "néppártosodott" a Jobbik.

Ezért sokan inkább a Fideszre tették az x-et. A Mi Hazánk is, jóval a választások után alakult.

Most úgye ez nincs így.

És van egy rakat kiábrándult Jobbikos. Szerintem ők inkább Mi Hazánk szavazók leszek.

És ez igaz a kiábrándult fideszeskre is.

Itt az a kérdés kikböl van több?

Honna szív el több szavazatot?

Vona szerint a Jobbiktól. És ezért nem kap sok bírálatot a fidesz részéről a MH.

Pár hét és meglátjuk.

2022. márc. 11. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
79%

Volt Jobbikos vagyok,2018-ból.

Szégyellem,hogy Jakabékra szavaztam.

Fel a győzelemre!

2022. márc. 11. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az a helyzet lépett fel, hogy egyik párthoz sem tartoznak már. A Jobbik túl liberális lett, a MH pedig túl szélsőséges. Én sem tartom magam már egyik támogatójának sem és sok embert ismerek személyesen, aki így látja.
2022. márc. 17. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
58%

#5

Azért elég sok szavazója volt a Jobbiknak akkor, mikor a Jobbik volt a leg radikálisabb párt.

Most azt feltételezni, hogy azoknak, akiknek az a radikalizmus megfelelt, a Mi Hazánk túl radikális, nem életszerű. Az hogy Te így gondolkodsz, meg ismersz egy két embert, az egy dolog.

Amúgy érdekelne, hogy hol van az határ.

2022. márc. 18. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
36%
Remélem egy se
2022. márc. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!