Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » A kétfarkú kutya párton kívül...

A kétfarkú kutya párton kívül melyek azok a pártok akik támogatnák a marihuana legalizációját?

Figyelt kérdés

2022. márc. 16. 14:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ők amúgy igazából nem a marihuána legalizációját, hanem a leguána marinizációját támogatják. Ugye tudod?
2022. márc. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen. Tudom ;)
2022. márc. 16. 14:40
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
"Marilizáljuk a legahuánát!"
2022. márc. 16. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Azon kívül egyik sem.
2022. márc. 31. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

A liberálisok is legalizálnák, csak ők azért nem jók mert van egy csomó hülyeségük is mellette.

Hát akkor jobb híján maradnak a független kutyák :)

2022. márc. 31. 10:52
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Az ellenzék magától úgyse lépné meg szerintem, max ha bekerülnek a parlamentbe a kutyák és ők terjesztik be.
2022. márc. 31. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Szerintem egyenlőre lég ha elérik az 5%-ot.

Legalább a narancs is veszi talán a lapot, és talán lazábbra veszik a büntetést...

Vicc hogy nálunk egy növény miatt börtönnel fenyegetik az embert.

Aztán majd 8-12 év múlva ha még mindig nem történik érdemi változás, addigra már többen szavazhatnak majd akkor a kutyákra is. Legalább függetlenek. Meg szerintem akik rá szavaznak azok fele kb a legalizálás miatt.

2022. márc. 31. 14:11
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Én nem a legalizálás miatt szavazok rájuk hanem mert kiábrándultam a politikai elitből.

Egy sokkal radikálisabb anarchista pártra szívesebben szavaznék, de a Kutyák vannak azt kész

A fű az engem hidegen hagy de egyébként ha legalizálnák az valamilyen szinten jó lenne mert megnyitná a kaput egyéb partidrogok legalizálása előtt, MDMA stb, ezeknek szintúgy semmilyen káros hatása nincs ha ésszel tolja valaki

2022. márc. 31. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!