Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Hogy döntsem el, hogy melyik...

Hogy döntsem el, hogy melyik pártra szavazzak?

Figyelt kérdés
Van olyan ismertető erről a 2022-es választásról, ami azt mutatja be, hogy melyik választható párt miről szól, s miért szavazzak rá??

2022. márc. 29. 22:02
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
70%

Olvasd el a pártprogramokat.

Összefogás:

[link]

Mi Hazánk:

[link]

A többi pártnak még programja sincs, nem érdemes rájuk pazarolni a szavazatodat

2022. márc. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
74%
Eddig hol éltél?
2022. márc. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
51%

Ha éhbérért akarsz melózni, magas áfát fizetni és a politikusok zsebét tömni akkor a fideszre szavazz.


Ha uniós fizetést akarsz és eleged van a korrupcióból és, hogy a politikusok zsebét tömöd akkor a fideszen kívül bármelyikre szavazhatsz.

2022. márc. 29. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%

Keress rá youtube-on az ideológiák tárháza című csatornára, csináltak egy nagyon jó összefoglalót az esélyes pártokról.

https://www.youtube.com/c/Ideol%C3%B3gi%C3%A1kT%C3%A1rh%C3%A..

2022. márc. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
83%

Ha szeretnél keleti típusú diktatúrában élni, ahol kevesek gazdagodnak, főleg a miniszterelnök barátai és rokonai, miközben te meg létbizonytalanságban élsz nulla kilátással, akkor Fidesz.


Ha szeretnél újra orosz katonákat itthon, szeretnéd ha többet nem utazhatnál szabadon Németországba, Hollandiába, és szeretnél rettegni, hogy mikor jön érted a KGB vagy az AVH, akkor Fidesz.


Ha szeretnéd a fenti fideszt hatalomban tartani, de nem rá szavazni, akkor bármelyik kamu párt: Mi Hazánk, Normális Magyarország stb.


Minden egyéb esetben az Egybesült ellenzék.

2022. márc. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 Isti22 ***** válasza:
100%
2022. márc. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

Egységben Magyarországért,szóval Összefogás.A hivatalos oldalukon fent van a programjuk.

Jönne az euró,csatlakozás az Európai Ügyészséghez,oktatás,egészségügy felzárkóztatása.Nemrég láttam,hogy a bántalmazott nők jogait is megerősítenék.

Érdemes esélyt adni nekik!!

2022. márc. 30. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
74%

Wikipédia: második (harmadik, negyedik) Orbán-kormány.

Mit csinált rosszul a Fidesz írások - mert sok mindent elfelejtünk idő közben


Ha tetszik, amit olvasol, Fidesz. Ha ez az irány nem tetszik, akkor ellenzéki összefogás. Kisebb pártra nem szavaznék, ha fontos neked, hogy leváltsák a Fideszt, csak az összefogásnak van esélye.

2022. márc. 30. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

8# Hát ez fogós kérdés... Nem vagyok elkötelezve még egyáltalán egyik pártnál sem, én abszolút a békében hiszek, és az okos, intelligens gondolkodásban, tettekben.. de én amit eddig tapasztaltam, élőben jó volt, találkoztam is Orbán Viktorral, kezetfogtunk, beszélgettünk pár percet, de ennyi... akkor még nem volt elhízva, sem nem volt ekkora a hatalma, kvázi egy normális embernek tűnt.. ezt bevallhatom.:)

De ettől még nem szavazok rá, csak ezért, de valóban nem tudom, hogy kire szavazzak?!


Szóval most kezdem a belemélyülés a témába, nagyon köszönöm a hasznos oldalakat, tanácsokat mindenkinek!🙂


Remélem a legjobb párt fog nyerni, aki a legjobban teszi a legtöbbet a hazánkért, az emberekért, mindenkiért!

2022. márc. 30. 15:48
 10/25 anonim ***** válasza:
25%
Ha 18-65 közötti férfi vagy és 1 hónapon belül harcolni akarsz az ukránok mellett az oroszok ellen,s nagy eséllyel meghalni..Vagy egy nukleáris háborúba rángatni Magyarorszagot,akkor szavaz az ellenzékre.Ha békében akarsz élni,akkor a Fideszre.Ha egyik sem szimpatikus akkor a Kutyákra:)
2022. márc. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!