Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Pontosan mely miniszterelnök...

Pontosan mely miniszterelnök jelöltekre lehet szavazni?

Figyelt kérdés
Életemben most megyek elsőnek szavazni és először tájékozódnék, de csak a főáramú miniszterelnök jelölteket találtam meg, vannak mások is akikre lehet szavazni? Ha igen, neveket kérhetek? Vagy pártokra kell szavazni? És milyen pártokra lehet?

2022. márc. 30. 21:49
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:

Nem biztos..

[link]


Ellenzéki vagyok,ez egy ellenzéki elemzés s 2002-ben s 2018-ban is ők szinte halál pontos becslést adtak.Esélyes hogy a Fidesznek ekkora a támogatottsága.Nagyon sok rejtőzködő Fideszes ismerősöm van.

2022. márc. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
31! A baloldal bárkit bevesz..Ugyanazt a Jakabot istenítik akitől 3 éve még Gyurcsány is keményen nácizott ..Olvass már utána..Te is valami buta tudatlan fiatal vagy..Tudod ezek az eszmék 2 millió zsidó gyerek életébe kerültek...MZP is megmondta hogy ők a szövetségben a kommunistákat és a nácikat külön külön képviselik..Bocsi de igazi izraelitának ez a szövetség kizárt..Marad a Fidesz..Nem szeretjük..De egyelőre ők a békét képviselik.
2022. márc. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:

Nem biztos..


[link]



Ellenzéki vagyok,ez egy ellenzéki elemzés s 2002-ben s 2018-ban is ők szinte halál pontos becslést adtak.Esélyes hogy a Fidesznek ekkora a támogatottsága.Nagyon sok rejtőzködő Fideszes ismerősöm van.



Istenem.... Már megint egy értetlen gyakoris. Totál más dolgokról írsz választ mint amit a kérdező feltett.

2022. márc. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 simad ***** válasza:
Megérte O.V. Nagyúrra X elni?
2022. szept. 23. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!