Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » ▪️ Te utána néztél hogyan...

▪️ Te utána néztél hogyan alakultak a választási eredmények a választó kerületedben (2010/2014/2018-ban) ?

Figyelt kérdés
🌐 [link]

2022. ápr. 2. 23:03
A kérdező szavazást indított:
🟢🟢🟢 Igen - teljes egészében
🟢🔘🔘 Igen - de csak részben
🔘🔘🔘 Nem
16 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
18%

Nem volt nehéz megjegyezni, zsinórban a Fidesz nyert.

És szerintem a legtöbb vk-ben ugyanilyen könnyen megjegyezhető az eredmény.

2022. ápr. 2. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%
32 éve Fidesz
2022. ápr. 2. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
14%

Nem érdekel.


Úgyis a Fidesz nyer, nem lesz semmi meglepetés.

2022. ápr. 2. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
XII. kerület (Budapest 3-as választókerület). Budapest utolsó fideszes bástyája, ahol még soha nem nyert a baloldal. Most viszont ellenzéki előnyt jósolnak a közvéleménykutatók, de az biztos, hogy a kerület történetében először szoros csata lesz. Nem véletlenül indította a Fidesz itt Budapest jófej nagybácsiját Fürjes Balázst, 1000x kihangsúlyozva, hogy Pokoni Zoltán ajánlásával, akit a kerület nem fideszes lakói is többnyire elfogadnak vagy legalábbis eltűrnek. Ezt az egy kerületet nem engedte el a fidesz, napi szinten jelennek meg a youtubeomon az ellenzéki jelöltet Hajnal Miklóst lejárató videók, hogy így meg úgy nem volt diplomája, aztán erre válaszul az ellenzék is folyamatosan küldi erre Hajnal Miklós magyarázkodásait, lassan az életrajzát is megtanulom. Nekem aztán küldhetik pro meg kontra az érveket, akkor is a Kétfarkú Kutyapártra szavazok.
2022. ápr. 2. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 D-Mano ***** válasza:
Egy kicsit utána néztem, de jelentősebb számomra, hogy a mostani! egyéni jelölt, Pajor Tibor, és az őt jelölő párt, a Mi Hazánk, sokkal szimpatikusabbak számomra, mint a többi jelölt és párt.
2022. ápr. 2. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

#4.) Budapest 3. VK :

-------------------

🔵 21.176 - DK/MSZP

🟡 _3.787 - LMP

🟣 _1.449 - MOMENTUM

🟢 _3.142 - JOBBIK

-------------------

🟠 FIDESZ : 23.173

⚪️ ELLENZÉK : 26.410 (JOBBIK nélkül)

⚪️ ELLENZÉK : 29.552 (JOBBIK-kal)

- Mindenféle képen túlszárnyalja a FIDESZ szavazó tábort, függetlenül attól hogy hány átszavazó lesz a JOBBIK-ból a MI HAZÁNK-ba !

2022. ápr. 3. 00:09
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem gondolom, hogy ezek a szavazatok úgy működnének, hogy csak úgy össze lehetne adni őket. Sokan (többek között én magam is) csak azért szavaztak az LMP-re,Momentum-ra mert egyik blokkból se kértek és nem nézték jó szemmel, h a párt betagozódott az összefogásba, ezért most inkább az MKKP-re fognak. Egyébként mindemellett az LMP-s Hajdú Mária most is elindul függetlenként.
2022. ápr. 3. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom, az 1-es válaszom miért lett lepontozva, de ha azt vártátok, hogy azt is ideírjam, milyen arányban, hát tessék:


A győztes fideszes jelölt a szavazatok ennyi %-át kapta az adott választáson:


2010: 57%

2014: 49%

2018: 50%


Megj.: 2010-ben az első fordulóban kapott ennyit a fideszes jelölt.

2022. ápr. 3. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!