Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Milyen eredményre számítotok?

Milyen eredményre számítotok?

Figyelt kérdés

Szerintem győzni fog a FIDESZ-KDNP, de több szavazója lesz az Összefogásnak, illetve a kisebb pártok is valószínűleg be fognak kerülni (pl.: Mi Hazánk Mozgalom, Magyar Kétfarkú Kutya Párt).


Ti milyen eredményre számítotok?



2022. ápr. 3. 19:29
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Talán 199?
2022. ápr. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
44%
Én alapból a fidesz felé húzok,de szerintem most annyi nekik
2022. ápr. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Igen attól tartok én is.
2022. ápr. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
27%

#kérdező

Szerinted ezzel a Gyurcsányozással meddig lehet még választást nyerni? 14 éve volt utoljára hatalmon, azóta egy többé kevésbé gondolkodó generáció felnőtt és azt se tudják, ki az a Gyurcsány, de azt tudják, milyen a jelenlegi helyzet és ez mióta tart... MSZP is ebbe bukott bele, nem tudott megújulni...

2022. ápr. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

#14.

Akkor miért választanák újra őket?


Egyedül egy harmadik erőnek lesz képessége leváltani a FIDESZ-t. Egy olyan pártnak, ami még nem volt hatalmon, új szeleket hoz és nem lép szövetségre semelyik oldallal sem az elmúlt 30 évből.

2022. ápr. 3. 19:41
 16/19 anonim ***** válasza:
Attól hogy felnő egy generáció,még meg kell mondani nekik ki az a Gyurcsány és mit csinált,a fiataloknak elég egy jóképű,fiatalosan beszélő ember és meg vannak győzve hogy váltani kell,mert annyira informáltak,hogy a Zorbán lop,stadion meg krumpli.
2022. ápr. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
#16 ez olyan, mint nekem Kádár... mindig mondták, ilyen jó világ volt, olyan jó világ volt a Kádár korszakban, de nem éltem benne, így nem is tudok azonosulni vele... Gyurcsánnyal is ez van, mondják, hogy ilyen rossz volt, olyan rossz volt, de egy ma 18-19 éves választó már nem emlékszik rá... de azt tudja, hogy Orbán mit adott neki és mit vett el tőle. Én idősebb vagyok és tudom mit adott Orbán és mit Gyurcsány és mit vettek el, eszerint tudok dönteni. a Fidesz jelenlegi törzsszavazói a nyugdíjasok, nem a fiatal demokraták...
2022. ápr. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Végül is bejött nagyjából a "jóslatom", vagyis következtetésem.
2022. ápr. 3. 23:53
 19/19 A kérdező kommentje:
Bár még jönnek külföldről szavazatok, de azok már nem hinném, hogy sokat változtatnának. Ezt már amúgy sem lehetne túlságosan módosítgatni.
2022. ápr. 3. 23:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!