Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Miert gondolja ugy sok ember,...

Miert gondolja ugy sok ember, hogy hulye az aki a fideszt támogatta a választáson szavazatával?

Figyelt kérdés

Bocsanat h ide írtam ki, de nem szeretnek belesodrodni a politikába, mert abból mindig a konfliktus van. Most sem ez a célom! De nagyon erdekelne, hogy ki miert tart mást jobbnak. Hozzáteszem ezt mondom en ugy, hogy a fideszt tartom a sok rossz közül a legelviselhetobbnek. A mostani helyzetbe ugy gondolom, hogy nem a lopással es hazugsagokkal kell foglalkozni, hanem azzal, hogy ne keveredjunk bele a háborúba! Es ezt csakis ok tudjak nekünk garantálni, a két olyan part közül akiknek volt is esélyük a nyerésre. Fiatal vagyok, de mindegyik pártnak utánanéztem, a viccekre épült partokon kívül kettő volt akiknek volt is esélye megnyerni. Mindketto hazudik, egyik szava uti a másikat, es en ugy gondolom mindenki lop. Szomoru, amit az imént írtam, hogy nem a hazugsagokkal kell foglalkozni, de ha azzal szeretnenk megis akkor sem jobb egyik a másiknál. Csak az egyik garantálja a biztonságot, míg a másik a vesztunket. Miert rohanna ennyi ember a háborúba? Es miert szidják ennyire azokat akik a Fideszre szavaztak?

(En tenyleg csak érdeklődöm, szeretnek minden oldalt meghallgatni, nem állást foglalni!)


2022. ápr. 4. 03:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
73%

Kérdező, tökéletes mintapéldánya vagy annak, hogy miért tartják a nemfideszesek jobbnak magukat.

Miért garancia neked 0rbán a békére, és miért garancia Márki-Zay a háborúra? Azért, mert 0rbán azt mondta?


Na, és akkor mit fogsz csinálni, hogyha mégis háborúba kell menni? Pedig 0rbán megígérte, hogy nem fog kelleni... Majd gondolj erre akkor, amikor 0rbán kiléptet minket mindenhonnan, Putyin pedig az új Szovjetuniót látja bennünk.

2022. ápr. 4. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
86%

Mar a leírásodban ott van a butaság!

Miért gondolod azt, h az ellenzék háborút akar? Csak nem azért mert ezt mondták a fideszes reklamok?

Annyi nem volt sem benneed, sem pedig a fideszre szavazók 90%-ban, hogy utánna nézzen a dolgoknak.

Pedig mindenki számára elérhető az interneten!

És tényleg csodálkozol h butának néznek?

Most tényleg nem akarlak megbántani, igyekeztem szépen foglamazni

2022. ápr. 4. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
83%

5-ös vagyok

Kérdező

Az ellenzék mikor mondott olyat, h háborút akarnak?

Linkelj már egy interjút, vagy bármi megcáfolhatatlan bizonyítékot!

Ha nem tudsz, akkor honnan veszed ezt?

Most tényleg őszintén. Lehet hogy én maradtam le valamiről

2022. ápr. 4. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

#4

Igen, azért mert Orbán azt mondta, es azert mert Márki-Zay azt mondta. Nem garancia persze az, hogy Orban garantálja a békét, de igen, o legalább ezt mondta. Márki-Zay pedig azt, hogy katonai segitseget kuld Ukrajnába. Inkabb gondolom jonak a lehetseges biztonságot mint a biztos háborút.

Mégegyszer elmondom, nem kell támadni. Csak erdekel a politikai nézőpontja egy felnott embernek. Es emellett persze nekemis megvan a velemenyem. Felek, mint mindenki.

2022. ápr. 4. 03:43
 5/15 anonim ***** válasza:
97%

Kérdező

Azzal tisztában vagy, h Mo a Nato tagja. Mi pontosan azt csináljuk, amit ők mondanak/megszavaznak.

Ha nem azt tennénk, akkor nem lennénk tagok. Ami pedig azt jelentené, h kilépnénk a világ legnagyobb katonai tömorüléséből.

Márpedig akkor ki védene meg minket Putyintól?

2022. ápr. 4. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

#7, mikor-és hol mondott olyat Márki-Zay, hogy FELTÉTEL NÉLKÜL katonai segítséget kell nyújtanunk Ukrajnának?

Látod, még most is terjeszted a hazugságot, utána nem nézel a dolgoknak, de azért megkérdezed, hogy miért néznek hülyének... Csak gratulálni tudok neked, de tényleg...

2022. ápr. 4. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

8

Tudta kivel kell jóban lenni. Szerintem így minket nem fenyeget veszély. Utasított mar el szankciót, azt nemtudom ez mennyire lesz kihatással majd a jövőre, de jelenleg csak előnyünk származik belőle.

Koszonom a válaszotokat!

2022. ápr. 4. 04:05
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező

A második Világháborúban jóban voltunk a németekkl, akik ennek ellenére megszalltak minket. Aztán hívtuk a szovjeteket, mert velük is jóban voltunk, h segítsenek. Erre jöttek is, és ők is elfoglalták az országot.

Szerinted most nem ugyanaz lenne?

Nato tagok vagyunk, minek kellene jóban lenni ezekkel akik mar korábban is átverek?

Most komolyan? Tényleg ez az indok? Hol van az, h MZP haborút akar? Korábban ezt írtad!

2022. ápr. 4. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
9 ha nem lett volna egyertelmu, en meg nemis szavazhattam. Engem senki sem nézett hülyének, nem vettem magamra nem azert írtam ide ki. Olvasgattam kommenteket, véleményeket, azt ahogyan egymásnak ugrottak az emberek, de oda nem szerettem volna írni, pontosan azert hogy ilyenbe ne menjek bele, meg azert mert enis tudom hogy sokmindent kell meg tanulnom, es meg ernem kell ahhoz hogy tudjak egy okos választást leadni. Velemenyt azt alkottam, tudom nem kellett volna. Sajnalom hogyha valaki számára bántóan vagy támadóan írtam le a kerdesem.
2022. ápr. 4. 04:14
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Magyarország Nato tag. Es ha kitör a háború, es a nato azt mondja menjünk, akkor menni kell, nincs mese, bárki is a miniszterelnök, a nato fölötte áll. Viszont a nato elég jó biztosíték arra hogy ilyen helyzetben ne vérezzünk el, vagyis nagyon nem kellene kilépni belőle...


Na ezt nem látják a fityeszesek, csak bégetnek a plakátokra, meg a király tv-re.

Meg a fityesz, de sajnos az ellenzék legfőbb programja is az, hogy milyen hülye a másik. A fityesznek ez a csaladbarát, csaladokat eladósító, meg nem letező veszélyektől ovó tettei pedig szánalmasak, mégis benyalják ezeket is.

2022. ápr. 4. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!