Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Baloldali összefogás szavazók!...

Baloldali összefogás szavazók! Melyik volt a kedvenc pártotok a 2022-es ellenzéki összefogásban?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 5. 22:27
A kérdező szavazást indított:
Jobbik
Momentum
LMP
MSZP
PM
DK
25 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
52%
Fideszesként nekem a DK volt. Mert neki köszönhető, hogy kétharmadunk lett.
2022. ápr. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%
Egyiket sem kedveltem. Azért szavaztam rájuk, hogy legyőzzék a Fideszt, vagy legalább megtörjék a kétharmadot.
2022. ápr. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
52%

Ha külön listán indultak volna, a Momentumra teszem a voksom. A Jobbik a náci múltja miatt, a DK meg Gyurcsány miatt büdös nekem. A Momentum ellenben fiatalos párt.

A Jobbik fel is oszolhatna, 2 náci párt nem kell a Parlamentbe, de egy Gyurcsány nélküli DK-t lehet, hogy megnéznék.

2022. ápr. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
69%

Nem volt kedvenc pártom, de a Jobbik munkáját nagyra értékeltem. Ő volt az a párt, aki tényleg sokat tett az összefogásért.


A DK ott hátráltatta a dolgot, ahol tudta, folyamatosan és mindenben akadályozta az előrehaladást. Igazából Gyurcsányék sosem akartak kormányon lenni, ők teljesen jól elvannak ellenzékben.

A 2018-as programjuk alapján a Momentum is szimpatikus, illetve az LMP a zöld politikája miatt. De a Momentum vidéki bázisa szinte egyáltalán nincs, az LMP pedig, hát, gyakorlatilag nem létezik.

2022. ápr. 5. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
47%
ISZOM Szanyi Tibor Jenő. Sajnos nem jutottak be. Vagy talán jobb is. Mindegy, őket kedveltem.
2022. ápr. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A Jobbik már rég nem volt náci párt. A szélsőséges retkeket kitakarították, abból lett a mihasznánk. Momentum lenne az utolsó, amire szavaznék. Usa cionista szemét kis bábpártja.
2022. ápr. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!