Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Szerintetek a YouTuberek...

Szerintetek a YouTuberek megmenthetik Magyarországot? Úgy értem a YouTuberek alapítanának egy új pártot. Szerintetek mi lesz 4 év múlva?

Figyelt kérdés

El lehetne érni a YouTubeon keresztül az embereket, lehetne rendes kampány.

Csak számoljuk össze mennyi feliratkozójuk van összesen...

Többségben az intelligensek vannak...

Az ellenzék már mindent megpróbált...


2022. ápr. 13. 12:22
 1/10 anonim ***** válasza:
76%
Akkor a fidesz betiltaná a jutubot.
2022. ápr. 13. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Én a Menjünk el Magyarországért mozgalmat támogatnám :D

https://www.youtube.com/watch?v=TloJeFGdI-o

2022. ápr. 13. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
:)
2022. ápr. 13. 12:26
 4/10 A kérdező kommentje:

Egyébként tegnap láttam egy videót a bolti árakról, pl. 1kg spárga 3198 FT, az áfonya kilója 6392 FT, 1kg koktél paradicsom 4663 Ft, 1kg paprika 1500 Ft ahogy 1kg kenyér is ennyi.

Ehhez ki mit szól? Szerintem ez brutális...

2022. ápr. 13. 12:31
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen, brutális, de sajnos van rá esély, hogy még rosszabb lesz.

Amúgy melyik youtuberekre gondolsz?

2022. ápr. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
58%

És miért ennyi?

Covid, energiaválság.

2022. ápr. 13. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Na persze, Dancsó pár hirdetésért eladta magát, majd pont a Fidesznek nem fogja?
2022. ápr. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Thunderfairy ***** válasza:
100%
Nem jó ötlet. A You Tubernek a pénz a lényeg. A Fidesz csak fizetne neki és máris az ő oldalán kampányolna. Tudod, pénz beszél.
2022. ápr. 14. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Alapból csak és kizárólag olyan YouTubera kéne a parthoz, akik értelmes tartalmát gyártanak és nem Minecraftot játszanak tízezrek előtt. Ebből meg összesen van kettő kb... ViccElek és PamKutya, többi mind hatásvadász gyenge tartalom.

Emellett egyesével sok feliratkozojuk van, de ezt nem lehet összeadni, mert ezek ugyanazok az emberek, nincsen több milliós támogatottsaguk

2022. ápr. 17. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

9..dehát nem is ismered az összeset akkor. Vannak még értelmesek.

Nyilván a felnőtt korosztályra gondoltam.

Elhiszem, hogy a pénz beszél és gondolom, hogy ebben a szabad országban még félnének is, hogy letilthatják a csatornáikat amiért jó néhányan keményen megdolgoztak.

Ott van Jani és Pisti pl., ha annyira a pénzre mennének angol tartalmat gyártottak volna kezdetektől mégsem tették.

Tudom, hogy a tudás nem a papíron múlik, de, hogy említsem számos egyetemistának van csatornája a YouTube-on.

2022. ápr. 30. 14:57

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!