Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Vajon az Ellenzéki összefogásn...

Vajon az Ellenzéki összefogásnak vagy a Mi Hazánknak volt nehezebb dolga a választáson a fidesszel szemben?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 20. 14:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Egész más volt a cél, és az eredmények is, értelmetlen az összehasonlítás.

Ezzel egy a mh nagyot győzött azzal a 6%-kal, az összefogás meg hatalmasat bukott a 40-nel.

2022. ápr. 20. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Isti22 ***** válasza:
25%
Nem láttam az MH-ról lejárató anyagokat a kormánymédiában.
2022. ápr. 20. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2es, én annál többet az ellenzékiben.
2022. ápr. 20. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Isti22 ***** válasza:
0%

ma 16:31


Na mi az, már az ellenzéki média is a Fideszé...?

2022. ápr. 20. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ostobaság! , hogy az ellenzéki média is a Fideszé!

Aki vak, az beszél így!

2022. ápr. 22. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
73%
Nos figyelj kérdező... nem tudom kinek volt nehezebb dolga de hogy ki az aki szívét lelkét beleadta azt tudom! a Mi Hazánk a belét kitaposta hogy bent legyen! heti szintén gyártott tartalmakat mindenhová, minden műsorba elmentek ahova tudtak! mindent megtettek! a baloldal meg "katonákat küldünk ukrajnába" és hasonló dolgok....
2022. ápr. 22. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

A Mi Hazánk alig kapott média szereplést az elnöküket letiltották az Fbról, a választás előtt pedig a párt oldalát is törölték. Aki nem tájékozódik azok, azt se tudták kik ők, nem is hallottak róluk. Az ellenzéknek meg nagyon erős média tartalma van index, telex, 444, Partizán stb.


Egyébként meg az egyik újonnan alakult, a másik meg ezer éve van mindenki tud róluk, így sok értelme nincs az összehasonlításnak.

2022. ápr. 22. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!