Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Orbán Viktor elhiszi amiket...

Orbán Viktor elhiszi amiket mond vagy tudja, hogy hazudik?

Figyelt kérdés
Néztem pár parlamenti felszólalást, viszontválaszt. Az ellenzék szánalmas de legalább igazat mondanak. Orbán Viktor viszont ijesztő módon totális hazugságokat mond válaszként de mintha el is hinné.
2022. jún. 28. 08:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%
Tudja hogy hazudik, és mindenki szintén a fideszben is. Végtelenül cinikus, becstelen társaság állt össze egy ország szétlopására.
2022. jún. 28. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
14%
Ezt a kérdést a fenti pár mondatod után neked is fel lehetne tenni!!!
2022. jún. 28. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
15%

"Az ellenzék szánalmas de legalább igazat mondanak."

Mikor mondtak igazat?

A "hazudtunk reggel, éjjel meg este" sztoriban? Amikor a jobbik egyik vezetője elmondta, hogy amit korábban képviseltek az volt hazugság és most (amikor átálltak a ballibek mellé) képviselik azt amit valóban gondolnak? A Kórózs féle álmentős felszólalásokban talán? Amikor nem csak hazugságokat beszélnek hanem ostobaságokat is a parlamentben?

Mond már meg nekem, mikor mondtak igazat?

2022. jún. 28. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
92%
Én biztos vagyok abban hogy itt profi kiképzésről van szó, ha valaki ért hozzá erősítse meg, de szerintem van egy olyan team aminek pszichológusok is tagjai, akik tréningezik a kommunikációra Orbán Viktort. Arra is, hogy hogyan lehet úgy hazudni, hogy az meggyőzi még a kételkedőket is vagy még talán azokat is akik tudják, hogy hazudik. Ha létezik olyan a magyar politikában akinek van ilyen csapata az Orbán Vikto. Meg még a kormányszóvivőket is szerintem biztosan képzik erre, Azt én is többször megfigyeltem ahogyan például Gulyás Gergely is elképesztően profin belehazudik a kamerába tényleg elképesztő ahogy csinálják.
2022. jún. 28. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
12%

"Orbán Viktor viszont ijesztő módon totális hazugságokat mond válaszként "

Nosza, sorold miket is mondott válaszként amik hazugságok!

Kíváncsi lettem.

2022. jún. 28. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
82%
#4 nem biztos hogy kell profi segítség. A politikusok (és a cégvezetők, vezető tisztségek) jó része antiszociális személyiségzavarral rendelkezik, tehát pszichopata/szociopata. Miatt nekik a törtetés, mások letaposása, hazugságok, álarcok kicsi gondot sem jelentenek, nincs miattuk lelkiismeret furdalásuk, nem érzik magukat rosszul akkor sem, ha valaki konkrétan meghal miattuk, hogy akár az ő kezüktől.
2022. jún. 28. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
51%
Azért jellemző, hogy a 3-as és 5-ös le lett pontozva de senki nem válaszolt a kérdésekre.
2022. jún. 28. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
87%
#7 mert egy degenerált komcsi orbánista sablonkérdései szóra sem érdemesek, ahogy maga az azt bemásoló ssm
2022. jún. 28. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
51%
#8 Aha. Szóval válaszolni te sem tudsz. Ez mindig kiderül abból amikor nekiálltok személyeskedni, azzal be is ismeritek, hogy vesztettetek, érvetek semmi csak nem tetszik a valóság.
2022. jún. 28. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
84%
#9 de tudnék, de nincs értelme, mert letagadod, "deaznemisúgyvolt", "amásikiiiis" és a többi ovis/komcsis "védekezés", amit az MSZMP-ért, és MDP-ért dolgozó őseidtől vesztek át.
2022. jún. 28. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!