Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Ha ennyire sok ember megbánta...

Ha ennyire sok ember megbánta a választások után nem sokkal, hogy félrevezetve a Fideszre szavazott mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
2022. júl. 5. 18:54
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
83%
Mennyire sokan bánták meg? Honnan vetted az adatokat?
2022. júl. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Itt a gyakorin is ömlenek a fideszes hozzászólások, megbántam, megbántuk a családdal....és persze a közvetlen környezetünkben is rengeteg ember bánja.
2022. júl. 5. 19:03
 3/24 anonim ***** válasza:
90%

Egyrészt, szerintem sokan nem bánták meg, hog, leszavaztak a Fideszre.

Másrészt, lesznek még választások, például jövőre lesz az európa parlamenti és az önkormányzati választások.

2026-ban meg a parlamenti választások.

A várakozáson kívül nem kehet mást csinálni

2022. júl. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
79%
Az összes közvéleménykutatás szerint magasan vezet a Fidesz, soha nem volt ennyire népszerű. Nem fogják megbánni a szavazók, a valósaggal nem akarnak és nem is fognak szembesülni, mindegy milyen lesz a gazdasági helyzet.
2022. júl. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
83%
#2 a GyK-n kisse felulreprezentaltak az ellenzekiek, igy torz eredmenyt ad egyedul a gyakori alapjan itelni.
2022. júl. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
70%
Egy fideszes SOHA nem bánja meg! Egy fideszes ha éhen döglik is a fideszre leszavaz.
2022. júl. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
80%
Érdekes, valahogy én itt a gyakorin és a Facebook-on is, meg máshol is mindig is 1000-szer több ellenzéki/nem fideszes emberrel találkoztam.
2022. júl. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
72%
Hát most már semmit. Majd 4 év múlva kell észnél lenni és nem hagyni hogy a kormánymédia átb@ssza az embert a palánkon. De ahogy elnézem az elmúlt 12 évet újra ez lesz, mindenkinek elege van a Fideszből de majd az utolsó pillanatban bedobnak valamit amiért mindenki a Fideszre szavaz.
2022. júl. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
32%
Most komolyan szerintetek az ellenzék jobb lenne?
2022. júl. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
70%
#9 Ha nem is jobb, de sz#rabb sem nagyon. Anno azt hittük Gyurcsánynál nem lehet rosszabb, hát mostanra van aki cirkuszt csinált az országból.
2022. júl. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!