Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Az emberiség problémáit (pl....

Az emberiség problémáit (pl. túlnépesedés, globális felmelegedés, erőforráshiány stb...) csakis egy galaktikus birodalom létrehozása tudná megoldani? Ez az egyetlen kulcsa az emberiség fennmaradásának?

Figyelt kérdés

Magyarán el kell kezdenünk meghódítani a galaxist, be kell népesítenünk más bolygókat, birtokba kell vennünk más bolygók erőforrásait.

Kezdetnek létre kell hozni egy világállamot, egy világhadsereget és fel kell számolni a kulturális különbségeket. Sokkal több energiát kell fektetni a térhajtómű feltalálásába és az ezzel kapcsolatos tudományos kutatásokba, hogy az álomgépezetünk az egekig emelkedhessen. Fel kell építenünk egy erős űrflottát.

A jelenlegi rendszer elavult. Nincs szükség sem az EU-ra, sem az USA-ra, sem a többi primitív országra. A Birodalom lesz az emberiség jövője.



2022. júl. 19. 01:04
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:

"From the old world’s demise

See an empire rise"

2022. júl. 19. 01:06
 2/20 anonim ***** válasza:
95%
Klaus Schwab szeretné létrehozni az új világrendet, aminek azt a nevet adták, hogy Great Reset. "Semmid sem lesz, még is boldog leszel"
2022. júl. 19. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
86%

Khmmm....

Szóval. Kezdjük ott, hogy ne játssz annyit a netes játékaiddal, mert megártott.

Aztán mondjuk nem ártana figyelni kicsit az iskolában. Pl. olyasmikre, hogy mit jelent az hogy "galaktikus", meg hogy "birodalom".

A galaktikus azt jelenti, hogy egy galaxisra kiterjedő méretű. Most szólok, hogy egyenlőre még a Föld nevű bolygót is csak alig tucatnyi ember tudta elhagyni pár perc erejéig, nem hogy elértük volna a legközelebbi bolygót egyáltalán, az meg még a Naprendszerünk meghódítását sem jelentené, csak azt, hogy képesek voltunk több éves küldetés alatt eljuttatni pár szerencsétlent egy kis dobozban a Marsra és vissza.

A birodalomhoz meg kell olyan is aki kellő erővel rendelkezne a birodalom uralásához. Jelenleg épp az dől el, hogy maga az emberiség túléli-e ezt az évet vagy kitör a 3. világháború és nem galaktikus birodalommal lesz dolgunk hanem egy nukleáris téllel és kihalással.

2022. júl. 19. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem az a megoldás, ha a kibertérbe költözünk. Ez ideális esetben úgy működne, hogy feltöltjük az elménket számítógépre és nem kell többé a testünk.


De ha valamiért mégis kell a biológiai idegrendszer, mert elektronikusan nem lehet leemulálni az emberi elmét, arra meg jó lenne egy ilyen Mátrix-szerű megoldás, hogy mesterséges méhekben lebegünk amik táplálnak meg ellátnak minket, és az agyunk van bekötve a virtuális világba.

2022. júl. 19. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

#3

Szerintem ez a háborúsdi is butaság. Mire jó ez? Félre kéne tenni már ezt a nemzeti gondolkodásmódot és egy fajban kéne gondolkodni. Az orosz és az ukrán is ugyan olyan ember. Nem kellenének már országok, a Föld bolygó legyen egyetlen nagy ország.

2022. júl. 19. 01:16
 6/20 anonim ***** válasza:
91%

#4 Mondd már meg nekem, hogy miért is lenne jó a kibertérbe költözés?

Ott azt a testedet éreznéd a sajátodnak és valósnak, pont ahogy most is. Nem lenne különbség.

Senki nem születik kövérnek és rondának, ezt idővel mi magunk érjük el hogy elhízunk, megcsúnyulunk, megöregszünk. Aki lusta mint én és szeret enni mint én, az hiába lép át a kibertérbe egy szupermacsó alakkal, ott pont ugyanaz történne mint a valóságban.

Mi lenne ha ezzel az életeddel kezdenél inkább valamit? Állj fel, sportolj, tanulj, dolgozz!

Amúgy egy másik kérdés:

Honnan tudod hogy most nem egy "Mátrixban" vagy éppen?

2022. júl. 19. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

#6 Azért lenne jó a kibertérbe költözés, mert ott azt élhetsz át amit akarsz, saját magad által szabott törvényekkel. Pl. részt vehetsz egy hatalmas zabáláson, de nem hízol el. Vagy szexelsz a Baywatch-korabeli Pamela Andersonnal. Vagy mittudomén akár te lehetsz a sárgán villogó Szellemírtók-logó aki egy lilára színezett Mars bolygót fedez fel, aminek az egén felhők helyett Pikachu-fejű kenyérpirítók úszkálnak.


A kiber-élményekhez csak áram kell meg számítási kapacitás annak a számítógépnek amin fut a virtuális valóság.


Ha a valóságban akarsz enni egy jó marhasteak-et. Ahhoz takarmányt kell termelnie valakinek, felnevelnie marhákat, egy másik embernek levágni, kell szállítmányozás, étterembe szakács, pincér, a hús étterembe szállításához benzin és járművek stb.


Ezzel szemben a virtuális valóságban simán le lehet szimulálni az egészet elektronikusan, úgy, hogy az érzékszerveid ugyanazt érzik, mintha a valóságban történt volna.


Képzeld el, hogy az emberiség egy Nap köré épített számítógépre feltöltve él. Csak napenergia kell a gépnek, meg mondjuk időnkénti javításokhoz automata robotűrhajók hoznák a nyersanyagot aszteroidákból kibányászva és nanorobotok csinálnák a javítási munkákat.

2022. júl. 19. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
54%

Egyszerűbb mód is van


-Gazdagokat megadóztatni

-Nem támogatni a nagycsaládosokat kiemelten

-Luxus szolgáltatások adóztatása,pl medencefűtés,repülés,ingatlanadó.

2022. júl. 19. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

"Szerintem ez a háborúsdi is butaság. Mire jó ez? "

Bakker, te írtál ki kérdést galaktikus birodalomról.

Mit hiszel hogyan jön létre egy birodalom? Megszavazzák és utána együtt táncikálnak a szivárványos füstben?

A birodalom mindig hódítással, háborúval, a többiek elnyomásával - erőszakkal jön létre.

2022. júl. 19. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Én azt írtam, hogy az országok egymás közötti háborúzása butaság. Szerintem el kéne engedni ezeket a nemzeti érdekeket és a közös emberiségi érdekeket kell megvalósítani. Csak ezt egy csomó tényező gátolja. Pl. a nemzetállamok, a vallások stb..
2022. júl. 19. 01:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!