Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » A kormány ismét verébnek nézi...

A kormány ismét verébnek nézi a magyarokat?

Figyelt kérdés

Jött a csodálatos hír, hogy augusztusban kétszer utalják a családi pótlékot. Csak azt nem tették hozzá hogy a szeptemberit küldik előbb.

Ismét azt hiszik hogy tollas a magyarok háta?



2022. aug. 6. 13:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
85%
Nem vagy tisztában azzal, hogy ez a szavazóinknak nem esik le mert értelmi szintjük és szektás mentalitásuk nem tesz ezt lehetővé. És a Fidesz propaganda nekik szól, az ő szintjükön.
2022. aug. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
#1 Úgy látszik még halandó vagyok, hogy lehet ilyen kampánynak bedőlni. Bár van aki el sem olvassa az apróbetűs részt.
2022. aug. 6. 14:00
 3/13 anonim ***** válasza:
95%

Ez már évek óta így megy. Aki eddig nem tanult belőle, magára vessen.

Miért, vagyis mi alapon küldenének csak úgy kéthavi családi pótlékot? Nyilvánvaló, hogy a szeptemberit utalják előre, hogy az iskolakezdés zökkenőmentes legyen (nem mintha az a +12500 forint olyan sokat lendítene a dolgokon, de mindegy is).

2022. aug. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
94%

A szeptemberben nem jövő cs.p. hiányát meg rá lehet kenni Gyurcsányra vagy Brüsszelre!

Okooos!!!

2022. aug. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
#4 Amúgy ja :D
2022. aug. 6. 14:01
 6/13 anonim ***** válasza:
96%

Ezt most én is félreértettem.

De nem csak én, mások is azt hitték hogy duplán jön augusztusban. Helyette meg a szeptemberi jön hamarabb.

2022. aug. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Csak a nagyon agyilag zoknik hitték azt, üdv a klubbjukba.
2022. aug. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

A sunyi orbán megint palira veszi az együgyűeket, elhiteti velük hogy kapnak ajándékba kéthavi családipótlékot. aki ezt beveszi meg is érdemli a sorsát.

Sunyi orbán! sunyi Fidesz.

2022. aug. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
95%

Németh Szilárd facebook bejegyzésében egy szó nincs arról, hogy a második utalás a szeptemberi előre hozása: [link]


Akik évek óta kapják, tudják, hogy így szokott lenni; bár van ismerősöm, aki ilyen tapasztalattal is elbizonytalanodott. A teljes valóság ismertetése nélkül nagyon piszok dicsekvő bejelentés akkor is, ha szó szerint igaz.

2022. aug. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Verebek vagyunk. Már 12 éve. :(
2022. aug. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!