Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Baloldali, ellenzéki választók...

Baloldali, ellenzéki választók még most sem látják mennyire gyenge, alkalmatlan hazug politikusokra szavaztak tavasszal?

Figyelt kérdés

Vége az összefogásnak, nem is volt összefogás csak papíron. Nem volt program, most sincs egyetlen értelmes ötletük se.

Miért nem látják be a baloldali választók, hogy borzasztó gyenge és hiteltelen emberekre akarták bízni az országot?



2022. aug. 23. 21:31
A kérdező szavazást indított:
Baloldali választók véleménybuborékban élnek és nem látják milyen jó életük van.
Baloldali választók nem értik milyen jó nekik mert felfogásbeli problémákkal küzdenek.
10 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
84%
És ha baloldali vagyok, de nem szavaztam, akkor melyiket kell választanom? :D
2022. aug. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
58%
Nem, nem gondolom ezt. MZP hiteles volt. Volt program, félretettem a tényt hogy Gyurcsány, Jakab, Tordai, Dobrev, Karácsony, Fegyőr stb... ott volt. A Fidesz már túltolta a dolgot, félretettem a becsületem, adtam egy esélyt nekik. Nem sikerült. Jólvan, ezt elfogadtam volna, de amit leműveltek a választási vereség után MZP-vel az realizálta bennem, hogy túlságosan "elárultam" az elveimet. Csak annyival nyugtattam magam hogy mindezek ellenére MZP megérdemelte a szavazatom. De soha többet nem fogok ilyen összefogásra szavazni ameddig ezek a vállalhatatlan politikusok a szerves részei. Addig maradok a párt nélküliek klubjában. Az ellenzéknek meg azt javaslom, hogy ideje lenne lemondani, megbuktak. Így hogy esze ágában sem volt senkinek lemondani azt a hitelességet is elvesztették, hogy demokratikusak.
2022. aug. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
33%
2 - És MZP mivel volt jobb? Ő elkezdett Gyurcsányozni, mindenki más elkezdett MZP-zni, egyik sem vállalt felelősséget... MZP összefogott Gyurcsánnyal, utána meg azt mondta, azért veszítettek, mert Gyurcsány is benne volt az összefogásban. Szóval nem, ő sem hiteles figura.
2022. aug. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
86%
Tesó, te a jelen kormányról beszélsz. Ők szegték meg minden választási igéretüket elég durván. Amit ígértek, hogy nem lesz, SŐT... Az akkor lenne csak, ha az ellenzék győzne, na az lett...
2022. aug. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Nem vagyok a tesód.

Amúgy meg minden lényeges pontot betartottak.

2022. aug. 23. 21:48
 6/13 anonim ***** válasza:
86%
Nem mindenki balos, aki az összefogásra szavazott, agyhalottkám.
2022. aug. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 tobas ***** válasza:
68%

"Nem volt program, most sincs egyetlen értelmes ötletük se."


Ahhoz képest a Fidesz jól megél belőlük, szóval mégsem olyan rosszak az ötleteik.

2022. aug. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
67%
Nyilván provokációnak van szánva a kérdés. De a szakértelem kicsinálásával a fidesz kormányoz úgy immár 12 éve, mintha egy adhd-s konstans bekokózott törpepapagáj hozná a törvényeket. Kezdve a járványkezeléstől a válságkezelésen át, az oktatási és kata “reformig”. Nem tűnik úgy, mintha lenne bármilyen terv vagy program bármire is, a legnagyobb horderejű törvények és rendeletek is 1-2 nap alatt születnek bármilyen szakszervezettel vagy hozzáértővel való egyeztetés nélkül. Ez nem kormányzás, hanem egy vicc. Ha ez a kormány egy multinál lenne a managment, már régen nem lenne az mert heteken belül azonnal lapátra tették volna őket. Ennél felteszem akármelyik induló csak jobb lett volna akikre áprilisban szavazni lehetett.
2022. aug. 23. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
16%
#9: Örülnél, ha úgy irányítanának egy országot, mint egy mocskos multit, igaz?
2022. aug. 24. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
16%

#2: "MZP hiteles volt. Volt program"


Nagyszerű. Adolf Hitler is hiteles volt. Volt programja.

2022. aug. 24. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!