Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Mi Hazánk Mozgalom vagy Nép...

Mi Hazánk Mozgalom vagy Nép Pártján mozgalom? (Szavazz)

Figyelt kérdés
Indoklásokat is szívesen olvasok (a többi pártot direkt nem írtam mert kíváncsi vagyok erre a kettő pártra)
2022. aug. 29. 21:58
A kérdező szavazást indított:
Mi Hazánk Mozgalom (Toroczkai László)
Nép Pártján Mozgalom (Jakab Péter,)
31 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
24%
Holló rend párt
2022. aug. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
41%
Gyurcsány Ferenc!
2022. aug. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2%
Doktor Orbán Viktor Mihály miniszterelnök úr!!!
2022. aug. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
61%
Manapság minden bukott politikus pártot alapít? Bangóné mikor fog? Arra baromi kíváncsi lennék! :)
2022. aug. 29. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 HakapiszikMatyi ***** válasza:
28%

MHM. Mindig is jobboldali érzelmű voltam. Ahogy így visszagondolok, talán a MIÉP volt a leginkább esélyes arra, hogy ezeket a ma is hatalmon lévő akárkiket kisöpörje innen, de azt szétverték... (Ugyanezt tették a JOBBIK-al.) Most ezt látom újra a Mi Hazánk Mozgalom kapcsán. Toroczkai László számomra még mindig hitelesebb, mint Jakab Péter. Vannak hülye "reklámfogásaik", amit nem értek... Pl. a COVID oltás ellenesség, vagy, hogy "Díszmagyar"-ban feszítenek-Ez nevetséges is. :)

Azt viszont jól látják, hogy itthon minden meg van, ami kell. Csak ellustult ez a nép az elmúlt 30 évben.

2022. aug. 30. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!