Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Miért vaskalapos konzervatív...

Miért vaskalapos konzervatív szinte az összes magyar párt?

Figyelt kérdés

A melegek jogaiért pl. egyik párt se tartott racionális, tudományos beszédet, az USÁ-ból csak akkor kapunk híreket, ha azok vészjóslóak, vagy a jobboldal érdekeit szolgálják, és pl. egyik párt se veszi komolyan Lady Gaga-t, pedig egyre inkább úgytűnik, hogy jelentős filozófusa és politológusa lesz modern korunknak és rá fog mutatni rengeteg hibás beidegződésre és hagyományra a társadalmunkban.


És ez csak pár dolog a sok közül, amit fel lehetne sorolni.


2010. szept. 24. 22:56
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
95%
Így magunk közt szólva, te annyira hülye vagy, hogy az már fáj..
2010. szept. 24. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak vicc.
2010. szept. 24. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
66%

úúúúúúúúúúúúúúúúúúúr isten


ez az lmp színvonal

2010. szept. 24. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:

Nem viccelek.


Egy normális, tudományos alapokra helyezett előadást nem hallottam még a melegek jogaiért.


Az USÁ-t vagy arra használja a média, hogy a válsággal riogasson, vagy arra, hogy a jobboldal az USA-beli keresztények konzervatív életmódjával példálózzon.


Azt meg már nem is említem, hogy a magyarok Lady Gaga-t egy transzvesztita rib*ncnak ismerik, pedig ha tudnák, hogy az USÁ-ban milyen politikai dolgokban vesz részt...

2010. szept. 24. 23:05
 5/33 anonim ***** válasza:
65%

kérdező hagyjál már a melegekkel


otthon azt csinálnak amit akarnak

utcán ne lássak két férfit smárolni ennyi a kérésem

2010. szept. 24. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:

"otthon azt csinálnak amit akarnak

utcán ne lássak két férfit smárolni ennyi a kérésem"


De pont azért kellenek ilyen programok, hogy az emberek toleránsak legyenek azzal, hogy két férfi smárol az utcán.


Nemértem, ha egyszer a smárolás után nem mennek oda hozzád és nem rabolnak ki/vernek meg, stb. akkor nem mindegy? Miért zavar téged?

2010. szept. 24. 23:16
 7/33 anonim ***** válasza:
83%

Nekem ha lesz gyerekem, akkor nem fogok örülni az ilyen tetvek enyelgését látva. A szar sajnos magát generálja. Nem kell ezt utcára vinni.

Béla csak Jánossal képzeli el a jövőjét, hát pont ezt kell mutogatni a fejlődőképes, és az identitását épp most felfedező gyerekeknek. Hányni tudnék.

2010. szept. 24. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:
És, ha a gyerek akár ettől, akár ettől független okokból szintén meleg lesz, az miért baj?
2010. szept. 24. 23:21
 9/33 anonim ***** válasza:
94%
Te most meleg vagy, vagy mi? Én elég toleráns vagyok velük, de otthon csinálják amit csinálnak. Mi is itthon csináljuk, nehogy már! Mellesleg ha megtudnám, hogy a családomban van egy-két ferde, biztos nem lennék toleráns, pedig tudom, hogy nem akarat kérdése a melegség.
2010. szept. 24. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:

"Te most meleg vagy, vagy mi?"


Nem vagyok meleg, csak egyszerűen nem fér a fejembe, hogy a melegeket miért kell intoleranciával kezelni, amikor nem erőszakosak, nem támadnak, nem rabolnak ki, nem csesztetnek a munkahelyen, csak éppen egy azonos nemű iránt éreznek vonzalmat.


Ez egy olyan dolog amit sosem értettem meg sok emberben, mivel én egyszersem éreztem így a melegek iránt.

2010. szept. 24. 23:28
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!