Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Fideszesek! Egyetértetek...

Fideszesek! Egyetértetek azzal, hogy ORBÁN Viktor fideszes miniszterelnök MEGSZAVAZTA az ÖSSZES Európai Uniós SZANKCIÓT az Oroszországi Föderáció ellen?

Figyelt kérdés

2022. nov. 2. 00:44
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
3%
Mert a Baloldal kényszerítette rá. A Baloldal fenyegette, hogy megvétózza azt, hogy jöhessenek az Uniós pénzek. Orbán eleget tett a Baloldalnak, de a Baloldal mégsem tett eleget Orbánnak.
2022. nov. 2. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Ezt nem értem. Orbán Viktor hogy adhatná meg magát a Baloldalnak? Ennyire gyenge lenne ennyi kétharmados népi felhatalmazás után? Erről miért nem adtak hírt a mértékadó médiumok, mint az M1, tv2, Hír Tv, origo, Metropol?
2022. nov. 2. 01:00
 3/20 A kérdező kommentje:
De a kérdésre azért válaszolnál?
2022. nov. 2. 01:01
 4/20 anonim ***** válasza:
3%
2022. nov. 2. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
12%
Ezt csak én gondolom így. Sose tudni, hogy fog össze a Brüsszeli Elit és a Magyar Baloldal. Soroson keresztül tudnak közvetíteni egymásnak. Szinte fix, hogy a Magyar Baloldal a ludas. De ha az EU továbbra sem ad pénzeket, de elvárja a szavazást a Magyar Baloldal meg Magyarország ellen dolgozik az EU-ban akkor ki kell lépni, és nem lesz több áskálódás a Magyar Baloldal részéről.
2022. nov. 2. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Kérem mellőzzük a mellébeszélést. Egy egyenes választ tudtok adni?


Egyetértetek azzal, hogy ORBÁN Viktor fideszes miniszterelnök MEGSZAVAZTA az ÖSSZES Európai Uniós SZANKCIÓT az Oroszországi Föderáció ellen?

2022. nov. 2. 01:33
 7/20 A kérdező kommentje:
Igen, vagy Nem?
2022. nov. 2. 01:33
 8/20 anonim ***** válasza:
27%
Nem szavazta meg mindet, a legabszurdabb szankcióterveket megvétóztuk, de mindent nem lehet, annak már súlyos diplomáciai következményei lennének. De nem ez most a kérdés, hanem hogy mit csináljunk a lejáratkor. Azt volt az ígéret, hogy a szanckiók véget vetnek a háborúnak, és letérdeltetik Oroszországot. Ez nem jött be. Legalább a lejáratukkor indokolt a felülvizsgálat, most ezen dolgozik a Fidesz kormányzat.
2022. nov. 2. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Mellébeszélés, mellesleg hiába írsz látszólag magyar betűkkel, oroszul nem értek.


Egyenes választ tudtok adni?


Igen, vagy nem?

2022. nov. 2. 01:39
 10/20 anonim ***** válasza:
1%

Fideszes vagyok... Vagy legalábbis eddig mindig rájuk szavaztam. Most legutóbb is.



Mindenesetre nekem az a véleményem, hogy ki kellene maradni nekünk ebből az egészből. Nem tudom, hogy igaz e, hogy tényleg megszavazták. Amennyiben igen akkor nyilván ez egy rossz döntés volt tőlük, ettől függetlenül én nem úgy ismerem őket, mint akik veszélyeztetni szeretnék a magyar emberek biztonságàt. És én ezért szavazok màr nekik 12 éve bizalmat. Csakis ezért, hogy biztonsàgos környezetet teremtenek. A kulcs a biztonság és én mindig ezt fogom keresni.

2022. nov. 2. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!