Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Fideszesek, ti milyen jövőt...

Fideszesek, ti milyen jövőt vizionáltok a pártnak Orbán Viktor halálát követő időszakra?

Figyelt kérdés
Magyarán szerintetek hogyan fog alakulni a párt sorsa?

2022. nov. 5. 19:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
73%
Feloszlik. Belháborúk. Stb.
2022. nov. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem Viktor akkor már nem lesz kormányfő, a párt sorsa hogy fog alakulni az nem ettől fog függeni.
2022. nov. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem haláláig kormányfő lesz.
2022. nov. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
89%
Az az adott helyzettől függ.
2022. nov. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
24%
Hihetetlen, hogy mennyit aggódtok a Fidesz jövője miatt, miközben az Orbánnál 2 évvel idősebb Gyurcsány, a leamortizált májával picit nagyobb problémát okozhat annak a DK-nak, melynek jelenleg is csak 9% a támogatottsága a Fidesz 52%-ával szemben. Mi lesz, ha ő kidől a sorból? Majd jön Gelencsér Ferenc, vagy Komjáthy Imre? Esetleg Niedermüller Péter? Ki lesz az ellenzék vezére? :)
2022. nov. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
#5 A Fideszesek miért lesznek idegesek ha olyan kérdéseket tesznek fel nekik ami a jövőt illeti, és amire nincs nyílt fideszes válasz?:)
2022. nov. 5. 20:26
 7/12 anonim ***** válasza:
35%
#6: Miért lennék ideges? Nem látok a jövőbe, mint ahogy te sem. A jelen pedig titeket idegesít, amit meg is tudok érteni 11 db zsinórban elvesztett választás után. Úgy látom, ti már beletörődtetek abba, hogy amíg Orbán létezik, nem fogtok nyerni, így aztán próbáltok a távoli jövőbe menekülni, csak hogy Fidesz akkor is lesz és a fiatalabb generáció (Rogán, Lázár, Gulyás G., Szijjártó) bármelyik tagja simán legyőzi az ellenzék bármelyik tökkelütött jelöltjét. Szóval, nem tudom, miben reménykedtek. :)
2022. nov. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
#7 Tipik Fideszes birka vagy. Mert kritikával élek a jelen rendszer felé ki más lehetnék mint ellenzéki, hát persze :DD
2022. nov. 5. 20:46
 9/12 anonim ***** válasza:
3 - akkor van miért szurkolni...
2022. nov. 6. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha kormányfőként, szinte váratlanul hal meg, szerintem megmarad a Fidesz valamelyik főember vezetésével, de többen is kilépnek belőle, hogy kisebb-nagyobb pártokat alapítsanak. A Fidesz jelentősen meggyengül, fontos kérdés lesz, hogy ki szerzi meg azt a réteget, aki kvázi csak Orbánt (és Gyurcsányt) ismerte.
2022. nov. 6. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!