Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Hogy lehetséges az, hogy az...

Hogy lehetséges az, hogy az ukránoknál ahol háború dúl roskadoznak az élelmiszerboltok polcai és mindennek fele annyi az ára mint nálunk?

Figyelt kérdés
Sőt igazándiból az összes európai országnál alacsonyabbak náluk az árak pedig náluk van háború én ezt már egyáltalán nem értem.
2022. nov. 6. 10:15
 1/9 anonim ***** válasza:
69%

A fideszeseket hiába kérdezed, szerintük mindennek külső oka van, hiába vagyunk élelmiszerinflációban már a legrosszabbak Európában:


Hungary 37.6%

Moldova 37.12%

Ukraine 31.7%

...


[link]

2022. nov. 6. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%

Én azt nem értem, hogy ha van saját élelmiszertermelésünk is, akkor hogy tudunk ennyire rosszul teljesíteni élelmiszerárakban.


Ennyire nem hatékony a magyar mezőgazdaság, hogy sokkal drágábban termelünk, mint más országok?

2022. nov. 6. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
92%
Fidesz, Fideszinfláció... ez az oka mindennek.
2022. nov. 6. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
75%
Úgy hogy Orbánék elk*rták, nem kicsit, nagyon. Hazudtak reggel, éjjel meg este.
2022. nov. 6. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
18%
Ne dőlj be a propagandának, nézzél kicsit több köztévét, majd rájössz, hogy máshol milyen xar, főleg tőlünk nyugatabbra.
2022. nov. 6. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
86%
#5 Itt meg milyen jó ugyebár? Nem gond ha már hónap közepén elfogy az ember fizuja, majd ránéz a Szent Viktor plakátjára és onnan tudni fogja hogy jólét van😅
2022. nov. 6. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
650 ft 1kg fehér kenyér.
2022. nov. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

650 ft 1kg fehér kenyér.


Ez nagy poén volt 1000-1200 közt mozog amit kenyérnek lehet nevezni és nem tesco gazdaságos félbarna kenyérnek hirdetett "izé". az is a beledarált kartonpapír hulladéktól lesz félbarna.


A kenyérhez viszont semmi köze max az alakja.

2022. nov. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Pékség!


Friss Pékség Mária Út 31/C, Dorog

2022. nov. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!