Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Van aki még elhiszi az m1 /...

Van aki még elhiszi az m1 / kormány agymosásait?

Figyelt kérdés
Másra mutogatás, felelősség hárítás, bűnbak állítás, agymosás. Közben nálunk az egyik legnagyobb a pénzromlás, folyamatos megszorítások. Csak körül kell nézni a boltokban. 12 év kormányzásnak eredménye..

2023. jan. 2. 13:23
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
70%
Hát biztos nem úgy működnek mint a kormánysajtó, hogy parancsba van adva, hogy 3 percenként fel kell tünni valahogy egy SOROSMIGRÁNCSBRÜSSZEL-nek.
2023. jan. 2. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
26%

Áh senki nem érti, hogy működik ez. Gyerekkoromban volt a Sunlicht mosogatószernek egy reklámja, ami azt állította, hogy egyetlen csepp mosogatószer, még az odavulkanizált galambszart is egy törléssel lemossa. Én akkor nem értettem, ki hiszi ezt el.


Azóta már tudom, hogy senki, de nem is ez volt a cél. Egyszerűen amikor sokszor megnézed, kialakul egy pozitív képzettársítás a Sunlicht mosogatószerrel kapcsolatban. Tudod, hogy hazugság az állítás, de a tudatalattidban, hogy a Sunlicht valami nagyon menő.


Ugyanez történik a Fidesz propagandában is. Egy csomó ember fenntartásokkal kezeli ami ott elhangzik, de nem gond, mert az emberek tudatalattijában azért kialakul az, hogy az EU-ban mindenki idióta. Akár elhiszi, amit ott konkrétan elhangzik, akár nem.

2023. jan. 2. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
71%

A németeknél ugyanez megy, pl. hogy a Merkel kormánynak kedvez a német közmédia ..stb. És szinte minden országban.


Én azt nem értem, miért gondolják sokan, hogy ez nem igy megy minden országban.


Sőt, minden nagyvállalatnál, cégnél elvárják a lojalitást, titoktartási kötelezettség van..stb.


Edward Snowden Orozotszágban dekkol évek óta, miután lebuktatta az amerikai kormányt és a Facebook-ot.


Akik az mtv-t fikázzák, azokat pl. zavarja-e, hogy a Facebook mennyi adatot gyűjt be róluk.


A német közmédia 12 éve fikázza a magyar kormányt, pl. mert migrációellenesek voltunk, olyan műsorokat csináltak rólunk, hogy fasiszta magyarok..stb. - nem csak a kormányról, az egész magyar népről. Idejöttek forgatni a déli határhoz, hogy miért nem bánunk jobban a migránsokkal, meg magyarokat interjúztattak, akik nem szeretnének migránsokat látni a településükön és kikerekedett belőle, h fasiszták vagyunk. Mondja ezt a náci Németország jogutódja...

2023. jan. 2. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
39%

"Én azt nem értem, miért gondolják sokan, hogy ez nem igy megy minden országban."


Mert a mértéke nem egészen ugyanaz. Nem hiszem, hogy a német közmédia olyan performanszokat vállaljon, mint KariGeri vegzálása az MTV-n.


"Akik az mtv-t fikázzák, azokat pl. zavarja-e, hogy a Facebook mennyi adatot gyűjt be róluk."


Ez a kettő akkor lenne párhuzamban, ha mondjuk a fb egy állami szerv lenne, amit az én adómból "köszszolgálatú" címszóval üzemeltetnének. Amúgy zavar, persze.


Senki nem állította, hogy bármelyik kormányzat, vagy multi szent lenne, dehogyis. Ettől függetlenül a Fidesz masszívan kilóg ebből, és ha mondjuk az USA kormányát hozzuk, akkor a Trump szintű hergeléssel állítható párhuzamba.

2023. jan. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
23%

Te milyen mértékről beszélsz ? Nehogy előadd nekem, hogy a többi 26 tagállam közmédiájának lelkes követője vagy és ezek alapján kommentelsz.


Ha már mértéktelenségről beszélsz : igen, sajnos a részrehajló NÉMET közmédiában 80 % negativ hiresztelések és fake news-ok mennek a magyar kormányról.


Karigeri vegzálása ? Először is a főpolgármesteri választások előtt be volt hivva, aztán nem jelent meg a forgatáson, a műsorvezető a bnevével jelzett üres székkel volt kénytelen beszélgetni.

Aztán pár éve adott egy interjút , amiben sérelemzte, h állitólag őt nem hivják, a műsorvezető csaj meg mutatta a kinyomtatott smseket, emaileket. Ezeket azóta sem tisztázta Karigeri. AMig nem tisztázza, nem is hiszem el neki, hogy nem szokták hivni.


MZP is megkapta kinyomtatva az emaileket, amikben keresték és akkor megigérte, h majd nyilatkozik róluk utólag. Azóta se nyilatkozott.


Nyilván hivják őket, csak letagadják, hogy ezzel sajnáltassák magukat az ellenzéki szavazóknak.

2023. jan. 2. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
70%
Tudjuk tudjuk, mindenki hazudik az egész világon, csak a Fidesz nem. Ők mindig a szín igazat mondják. 🤡🤡🤡
2023. jan. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

15:


Még a kormánypárti Fürjes Balázs szerint is vállalhatatlan volt az M1 interjúja Karácsonnyal « Mérce

[link]

2023. jan. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
43%

17, még egyszer leirom : nem azt irtam, hogy húdejó interjú volt. tényleg béna volt a műsorvezető. egyébként Karigeri se volt valami nagy szám.


hanem azt, hogy az ellenzékiek mindig kapnak kinyomtatott emaileket, amikben az MTV hivni szokta őket, ez minden interjú elején elhangzik. MZP igérte is, hogy megnézi és később reagál rá. Miért nem reagál azóta se ?


Azért mert gondolom tényleg hivják őket, csak nem akarják bevallani, mert erre az önsajnáltatásra épül az ellenzéki politika.


ELhiszem, hogy kevesebbet hivták őket régen, de azt nem, hogy nem hivják őket. Itt lett volna az alkalom az emailek kapcsán, hogy tiszta vizetö ntsenek a pohárba, mégse teszik. Miért ? mert hazugság, hogy sose hivják őket.


Ungár Péter és ellenzéki politológusok, politikai elemzők be szoktak menni. Ezzel az erővel akkor a többi ellenzéki is bemehetne. De akkor nem tudnák mivel sajnáltatni magukat, hogy őket nem hivják.


Hadházy már az ATV-be se jár be évek óta, amivel szerintem csak saját magát teszi nevetségessé.

2023. jan. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Azt mindig mindenki elfelejti ebben a témában, hogy az MTVA-ba OV se jár be.
2023. jan. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
50%

"tényleg béna volt a műsorvezető"


Béna???? Minősíthetetlen aljas suttyó volt.

2023. jan. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!