Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Jelenlegi helyzetben ki volna...

Jelenlegi helyzetben ki volna alkalmasabb a vezetésre ha választanod kéne? orbán vagy Gyurcsány?

Figyelt kérdés
Szerintem Gyurcsánnyal kéne megpróbálni visszabillenteni a dolgokat, mert a fidesz kedvezőtlen politikát folytat, és eléggé tartják magukat a látszat intézkedéseikhez is.
2023. jan. 4. 14:56
 1/8 anonim ***** válasza:
12%

Nézd, Gyurcsány épp 12-50-re veszt Orbánnal szemben a legfrissebb kutatások alapján. Majd 2026-ben ringbe lehet szállni, de kizártnak tartom hogy Gyurcsány nyerjen.


Gyurcsánynál jobban amúgy senki nem ártott többet a magyar gazdaságnak, ezt még nemzetközi kutatások is lehozták:


[link]

2023. jan. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
36%
Tori Lali vagy MZ-Peti
2023. jan. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
96%

Amíg ez kérdésként merül fel addig meg van a Fidesz 2/3!

Ahogy a jelenlegi ellenzéket nézem, meg is lesz!

2023. jan. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Ketten együtt. A Fidesz-DK koalíciós kormány elhozza majd a jólétet.
2023. jan. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Jeffrey Dean Morgan (Negan Smith)
2023. jan. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 hypno ***** válasza:

Én már azt nem értem, hogy miért e kettő közül kellene választani?

Az emberek tényleg csak a konfekcióban képesek gondolkozni?

2023. jan. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én ráérek... és ennyire hülye "döntéseket" még én sem tudok hozni
2023. jan. 4. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Egyiket sem. Mindkettő borzasztó.


Orbánt nem is kell mondani, miért. Gyurcsány annak idején jobb volt (ezt nehezemre esik leírni, pedig így van), de egyrészt ez nem jelenti azt, hogy jó lett volna, másrészt manapság a DK pontosan ugyan olyan személyi kultuszon alapuló pusztulat szekta, mint a Fidesz Orbánnal.


Ha választani lehet két rossz közül, inkább nem választok. De a legjobb az lenne, ha megszabadulnánk mindkettőtől.

2023. jan. 5. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!