Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Szerintetek is szükség lenne...

Szerintetek is szükség lenne egy új emberre és egy új pártra az ellenzéki oldalon?

Figyelt kérdés
Szerintem ez lenne a megoldá
2023. jan. 5. 20:18
 1/7 anonim ***** válasza:
23%
Amíg az adónk nagy része a köztévére, plakátokra, megafonosokra megy el, akik szabadon hazudoznak, majd szintén az adónkból kifizetik a helyreigazításokat, addig értelmetlen bármilyen ellenzékről beszélni.
2023. jan. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%
Én is kezdek már türelmetlen lenni: már majdnem 5 napja tart az újév és még egyetlen ellenzéki párt sem alakult az idén. Pedig bíztam Jakab Petyában, erre ő nem pártot, hanem egyesületet alapított. :DDD
2023. jan. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

Nem. Szerintem a jelenlegi merìtésből kéne egyet kitermelni.

Számomra ez pl. Donáth Anna lehetne, erősebb zöldpolitikai tevékenységgel.

2023. jan. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
74%
Addig semmi értelme amíg a fél ország szerelmes Dr Orbán Viktor Mihály Viktor Doktorba.
2023. jan. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
84%

A kérdésre adott reakció a kormány oldaláról:


[link]

2023. jan. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
70%
Szükség lenne egy hiteles pártra, karizmatikus politikusra, aki lehetőleg nem olyan nemzetellenes gazember, mint most Gyurcsány, Donátkacsa, és a többi kontraszelektált szerencsétlen. De ilyen nem lesz.
2023. jan. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
85%

Donáth Annában és a Momentumban épp az a szégyenletes, hogy az LMP-t leszámitva az egyetlen új, fiatal,bűntelen pártként megújithatták volna a baloldalt, de eddig csak brüsszeli hazaárulásban, itthon meg töketlen, semmitmondó lózungokban jeleskedtek. Ráadásul az én izlésemnek rettenetsen nagyképűek, el vannak szállva maguktól.


Schiffer egy nagy tudású , jó látásmódú, intelligens pasi volt, vagy ott van Mellárt Tamás. Hát a Momentumban ilyen intelligens meglátású, korrekt arcot nem találsz.


Anna-Kata duó hazaárulással nyitotta a politikai karrierjét, ennek csak bukás lehet a vége.

2023. jan. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!