Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Túljárt a Fidesz az eszünkön?...

Túljárt a Fidesz az eszünkön? Megvette a Vodafone-t és jól megemelte a díjakat, nesze nektek netadó ellen tüntetők?

Figyelt kérdés
2023. jan. 11. 13:15
 1/9 anonim ***** válasza:
72%
És a magyar csak tűr és tűr továbbra is... A románok a szőröstalpúak, a magyarok meg a gyapjasok.
2023. jan. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
24%
Fúj csúnya brüsszel.
2023. jan. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
92%
Állítólag(!) attól, hogy tulajdoni részesedést szereztek a Vodafone-nál, kikötés volt, hogy a díjakba nem szólhatnak bele.
2023. jan. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
77%

Én vodás vagyok, de nem látok változást a díjakban.

Linkelnél róla valamit, kérdező? Köszi!

2023. jan. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
23%
Újabb kérdésnek álcázott hazugság.
2023. jan. 11. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
63%

Persze persze hazugság....


A digimet kb 60% al emelték, hűségidő kikötésével. AMI NEM IS VOLT EDDIG NÁLUK!!! Ha nem vállalod a hűségidőt tv-net-teló függő de kb dupla emelést vezettek be.


Előtte ha költöztem bementem megadtam a friss címem és jelképes bekötési összeg volt, anyaghasználat (kábel, csatlakozó stb) már annak is adminisztrációs díjja van nem is kevés!!!


A voda ugyan ez lesz, mondjuk amint megtudtam meg akarják venni a 14 éves számom inkább leadtam és átmentem máshova.

2023. jan. 11. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Milyen 60 %-ról beszélsz,ember.

Eddig 3900ft.ot fizettem a netért hűség nélkül,most 1 éves hüséggel lett 4900.

2023. jan. 12. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Aki nem hiszi lépjen be az appba máris a dijkorrekcióról szóló üzenet fogja fogadni. micsoda pofátlanság hogy elúsztatja az inflációt az országban a Fidesz majd erre az ő hibájából bekövetkezett inflációra hivatkozva díjkorrekciót hajt végre amiben ráadásul kikötik, hogy nem jogosít fel szerződésbontásra.
2023. jan. 12. 11:38
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem nincs appom, én a weboldalra léptem be, ott nem változtak az árak, ahogy már írtam. Szóval ez így nem sokat ér konkrétumok nélkül.
2023. jan. 12. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!