Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Fideszesek, mi lehet az oka,...

Fideszesek, mi lehet az oka, hogy Magyarországon a legnagyobb az infláció az EU-ban?

Figyelt kérdés

Komolyan nem értem, hiszen az EU-s országokat mind érintik a Magyar Kormány által is megszavazott szankciók. És a hasonló energiafelhasználású, gazdasági fejlettségű országokban is alacsonyabb az áremelés. Sőt, az EU átlag kevesebb, mint a fele a magyar áremeléseknek.

Miért nem tudja Orbán úgy megvédeni a magyarok pénztárcáját, mint a libsi nyugatiak a saját országuk lakosságát, családjait, nyugdíjasait?



2023. jan. 13. 20:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne tudná megvédeni? Sokkal nagyobb hatalma van a saját országában, mint bármely más EU-s vezetőnek. De valamiért nem akarja megvédeni...
2023. jan. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
1%

Dékások és egyéb törpepárt imádók! Mi lehet az oka annak, hogy már hetek, hónapok óta naponta 10x folyton nekünk szegezitek az infláció kérdéskörét, különféle csomagolásban, ahelyett, hogy elolvasnátok a saját sajtótok "független szakelemzését", vagy az árnyék-pénzügyminiszteretek, Bodnár Zoltán magasröptű eszmefuttatását? Nem bíztok a saját "szakembereitekben"?

Lehet, hogy az infláció magas, de van még ezen kívül egy sor más gazdasági mutató, amelyről valamiért mindig megfeledkeztek. Pl.:

[link]

[link]

[link]

2023. jan. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

20:24

én nem szoktam feltenni ilyenkérdéseket, DK-s sem vagyok, távol álljon tőlem. De speciell engem most ez érdekel, az áremelések, mert ez a mindennapi életemben elég fontos és látványos helyet foglal el, és a KÖZszolgálati Kossuth Rádiő, és az M1-en hallható információkkal nem tudok azonosulni. Nyitott vagyok arra, hogy valaki meggyőzzön, hogy az ott és Orbán szájából hallható indokok helytállóak. Eddig nem sikerült. Gondoltam, hátha itt valaki...

2023. jan. 13. 20:29
 4/14 A kérdező kommentje:

20:29

csigavér. Gondolom a pontozók komolyan vették, hogy a kérdésre adott válasz hasznosságát értékeljék. A saját maguk számára a kérdésre (inflációval kacspolatos) adott válasz, hogy más dolgokra tereled a szót, úgy tűnik nem volt hasznos, irreleváns linkek. Lehet, hogy ők is a kérdésre vártak volna választ.

2023. jan. 13. 20:32
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

@4 Mit nézzek egy olyan linken, ami azzal dicsekszik, hogy egy nagy csomó munkanélküli ezentúl közmunkásnak nevezve éhbérért teszi a semmit, és így van felszámolva a munkanélküliség?

Vagy mit nézzek egy olyan linken, ami azon lelkendezik, hogy nem baj, ha a nagy pénzügyi elemzők leminősítették Magyarországot stabilról kockázatosra, de azt legalább megerősítették?

2023. jan. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
@5 vagyok, eltűnt a @4 hozzászólás (a mostani @4 válasz a kérdezőtől is arra reflektált érzésem szerint).
2023. jan. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
#3: Akkor katt a 444-re, a Telexre, a Népszavára, a Nyugat Fényre, stb.! Plusz még van egy tucatnyi ballib portál ebben a rettenetes fideszes médiadiktatúrában, ahol minden nap ezer cikkben hosszasan tájékozódhatsz az infláció okairól, "felkészült és szakértő" firkászok tollaiból. Igazán nem értem, miért nem bízol bennük... :)
2023. jan. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
90%

Elmondom, fidesz inflácio, a korrupt kurmány elhibazott gazdasagpolitikaja ennyivel dragitja meg az eletet.


Ha ma lemondana ez a tolvajbanda es holnap gyurcsany ulne be, mar azzal is jobb lehetne a helyzet.

2023. jan. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Mert az Unió le van hozzánk képest maradva!

A hanyatló Nyugaton nem dübörög a gazdaság,csak nálunk!

2023. jan. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
A Fideszeseket kár kérdezni, hiszen tudjuk, hogy a háborús szankciók, Brüsszel, Soros, Zelenszkij az okai. És amúgy is ha Gyurcsány lenne akkor kétszer ennyi is lenne és már mind meghaltunk volna Ukrajnában :D
2023. jan. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!