Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » A Szájer-ügy hogyhogy nem...

A Szájer-ügy hogyhogy nem verte ki a biztosítékot a Fideszeseknél?

Figyelt kérdés
Hiszen ők meleg-ellenesek, akkor meg hogyhogy nem lett botrány a Szájer-ügyből?

2023. márc. 25. 07:36
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
93%
Rizsa, rizsa, rizsa. De bizony hogy van köze az embereknek egy képmutató szarházi, bűnöző politikus viselt dolgaihoz.
2023. márc. 25. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
0%
#21 Szóval bebuktad az állításodat és most óvodás szinten picsogsz, hogy "deakkorisnekemvanigazam".
2023. márc. 25. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
6%

A Fidesz nem meleg-ellenes.

A Fidesz meleg propaganda-ellenes.

Az ellenzék egyik része nem érti a kettő közti különbséget.

Az ellenzék másik része érti, de nem ezt kommunikálja, mert különben nem tudná megvezetni az ellenzék egyik részét.

2023. márc. 25. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
92%
Nincs mit érteni, ugyanis a fidesz nem létező dolgokon pörög. Az már más téma hogy a választói csont nélkül benyalják a legostobább hazugságot is.
2023. márc. 25. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
0%

#24 Persze, persze, tudjuk.

Az illegális migráció álprobléma, az lmbtqxyz propaganda terjedése álprobléma, a woke nem is terjed és Kína nem lesz nagyhatalom a világban.

Ja, persze.

Ennyire szigetel az a ballibes buborék, hogy még évekkel később sem ér el hozzád a valóság?

2023. márc. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
93%

A Fidesz azért nem melegellenes, mert a Fidesz semmilyen.

A Fidesz azért nem melegpropaganda ellenes, mert a Fidesz semmilyen.

A Fideszt egy dolog érdekli, a hatalomtechnika. Ennek része az uszítás, bárki ellen.

Akik ezt értik, dühöngenek, az emberekben forrnak az indulatok.

Akik ezt értik, azok szégyellik, hogy a magyarok nem értik.

Akik meg utálják ezt az egészet, lelépnek.

Mi meg, értelmesebbek szenvedünk ezektől a nagyképű, semmirekellelő, értéktelen okoskodó megmondóemberektől, mint a #16. hozzászólás publikálója.

2023. márc. 25. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
8%
Mire gondolsz, kedves 24-es? Mi nem létezik, szerinted?
2023. márc. 25. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
10%

26-os, ajánlom figyelmedbe a gyakoris kommenteket. Sokszor csak úgy csöpögnek az utálattól, gyűlölettől a fidesz, fidesz-szavazók ellen. Legenyhébb a már végtelenül unalmas birkázás meg krumplizás. De a teljes szavazótábor leidiótázása sem piskóta.

Csak nézd meg a saját kommentedet: "mi meg, értelmesebbek..."

2023. márc. 25. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
93%

#28

Az én kommentem csak azért nem csöpög a gyűlölettől, mert a saját életemből már kizártam a fideszhívő, elvakult embereket, így csak a médiából érik az agyamat támadások. Én szerencsére megtehetem, hogy felülről szemlélem az ország dolgait, de sajnos ez aljas maffia elérte azt, hogy undorom már a "magyar" szótól is. Mert ha "ezek" a magyarok, akkor én köszönöm, nem kívánok az lenni.

2023. márc. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
6%
Ezzel az önvallomással pont az én igazamat bizonyítod. Köszönöm.
2023. márc. 25. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!